Tangerine praktyka przewodnicy miodu pomarańczowa dieta

Brak komentarzy Share:

Nie wiem, jak bardzo wiedzą, że praktyka miodu pomarańczowa. Zróbmy Xiaojiao, aby cię poprowadził.

Przewodnik praktyki Tangerine

Nie jest właściwe, aby jeść, gdy posiłki lub na pustym żołądku. Nie pij mleka w ciągu 1 godziny przed i po Taine, ponieważ białko w mleku napotyka kwasy owocowe do zestalania, wpływają na trawienie i absorpcję. Pomarańcze nie powinny jeść więcej, jeść na czas, aby szczotkować usta, aby nie być szkodliwe dla zębów doustnych. Funkcja przewodu pokarmowego jest słaba, zjedz zbyt wiele pomarańczy, które jest podatne na kamienie żołądkowe. Pomarańczowy ma więcej ciepła, jeśli mamy zbyt wiele zjedzonych, będzie i Ldquo; Get Fire u0026 Rdquo; tym samym promowanie zapalenia jamy ustnej, zapalenie przyzębia. Nadmierne zużycie owoców cytrusowych może powodować i ldquo; pomarańczowa choroba i rdquo;, pojawia się, żółknięcie skóry.

Miódowa pomarańcza jest odpowiednia dla osób

Ogólna populacja może być edytowana, zimny kaszel, a napój i kaszel nie należy spożywać.

Miodowa dieta pomarańczowa

Smak Tortoan, zimny, do płuc, żołądek;

Ma wpływ na apetyczne gaz i pragnienie;

Wskazania klatki piersiowej, wymioty, małe jedzenie, brak gastrycznych Yin, pragnienia, kaszel ciepła płucnego i nadmierne picie.

Faza żywności mandarynki:

Pomarańcze z krabami, dzięki czemu są miękkie. Te same ciało, tworzenie nudności. Nie jedz z orzechami betelowymi. (Prowadzony z „diety”)

Miód Pomarańczowe informacje uzupełniające

Huang Yan Citrus ma długą historię. W trzecim wieku jest rekord cytrusowy i jest 2300 lat. Kiedy byłem książką o nazwie „Linhai Gleba i Lost Maid” w trzech królestwach, Huangyan ma dziki metal. Tang Dynasty Huangyan Lactarch, został wymieniony jako hołd, Tang Zaissu Wusheng, „Wyślij Wu Shi Yu Shima do Taizhou” Poezja: Light Wu Wong, artykuł zmienił plotkę; The Dymny Las jest pomarańczowy, Yunhai Haoohao. Długa historia uprawy cytrusowej utworzyła bardzo wyjątkowy widok na pomarańczowy miasto w Huangyan. Stare miasto otoczone jest miastem, zwłaszcza wzdłuż rzeki Chengjiang, a ogród pomarańczy. Tysiące szczepów nie ma marginesu. Kalendarz Księżycowy jest cztery, w maju, pomarańczowe kwiaty są otwarte, kwiaty są przepełnione, miasto jest wiosna i jest piękna. Osiem, wrzesień, pomarańcze są dojrzałe, naprawdę i ldquo; zmęczony, Yin Hong Cute, nie jak ogień ognia być szokującym i Rdquo;. ZHU XI powiedział w „Subridden Lukek Wół” w lecie, jesieni i Ldquo; Doo Temols u0026 Rdquo; u0026 Ldquo; Junjiachi Shangjiang zapłacił, tysiące drzew i wyśmienicie; drzwi Askusa i jesienne pragnienie, jeden rok najlepszych. u0026 rdquo; smaczne i ldquo; rok dobrych pomysłów, najbardziej pomarańczowy pomarańczowy zielony ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Previous Article

Opieka zdrowotna: 10 rodzajów czerwonych dat

Next Article

Krew jest jak rzeka Jangcy i nie skrzywdzę jednego miejsca.