Gastrit tieguanyin içebilir mi?

Yorum yapılmamış Share:

Birçok insanın artık gastriti var. Mide hastalığının iyileştirilmesi genellikle zordur. Tutulması gerekiyor. Gastritli insanlar tiaguanyin içebilir miyim? Gastrit ve tieguanyin içebilir miyim? Gastrit için? Kronik yüzeysel gastrit hastalıkları genellikle karın distansiyonu, mide bulantısı, kusma, asit reflü ve yemekten sonra bariz karın ağrısı ortaya çıkabilir. Gastrit hastalıkları ile tidaguanyin çayı uzun süre sarhoş olamaz, uzun süre içme, uzun süre içme Zaman, uzun süre içmek, uzun süre içmek, uzun süre içmek, uzun süre içmek, uzun süre içmek, uzun süre içmek, uzun süre içmek, uzun süre içmek, uzun süre içmek, Uzun bir süre içmek, uzun süre içmek, uzun süre içmek, uzun süre içmek, uzun süre içmek, uzun süre içmek, uzun süredir içmek, uzun vadeli içmek tieguanyin gastrik duvar hasarına neden olabilir. Semptomlar tekrar tekrar ağırlaştırılır. Çay, karnına tahriş edici olan kafein ve çay kriketleri içerir! Bu nedenle, aç karnına çay içmeyin ve güçlü çay içmeyin!

İçmezseniz Yeni Çay TieGuanyin, yeni çay ile çay yapmak daha iyidir ve tieguanyin’in asitliğe sahip olması iyidir. Yeni çay geri alınır ve depolama süresi kısadır. Daha öngörülemeyen polifenoller, aldehidler ve Bu maddelerin sağlıklı insanlar üzerinde çok fazla etkisi yoktur, ancak gastrointestinal fonksiyonu, özellikle kronik kendisi vardır. Gastrointestinal iltihabı olan hastalar için, bu maddeler gastrointestinal mukozayı uyarır. Gastrointestinal fonksiyonu zayıf olan kişilerin mide hastalıklarını indükleme olasılığı daha yüksektir. Bu nedenle, yeni çay daha fazla içmemelidir. Yarım aydan az bir süre için yeni çay içmeyin. Eski çay, içindeki malzemeler sadece zayıflamanın mevcut olmadığı söylenebilir. Gastrointestinal fonksiyonda zayıf olanlar için daha iyi Daha az yeşil çay içmek. Pişmiş pu’er içmeniz önerilir.

Gastrit için daha iyi olan nedir. Ziren tang guiyuan 40 gram, çam fıstığı 20 gram, doğru miktarda şeker. Tarçın yuvarlak kabuğunu yıkayın, çam fındıklarını yıkayın, ikisini tencereye ekleyin, su ekleyin, su ekleyin, su ekleyin, su ekleyin, uygun miktarda su ekleyin, orta ateşle kaynatın, ateşle kaynatın 10 dakika, şeker ekleyin ve yaklaşık 10 saniye sonra ısıyı kapatın.

Longan etinde dalak ve mide bulunduğundan, kanları besler, tanrıları besler ve besleyici Qi ve besleyici qi. Songzer’in rolü yin’i besleyebilir ve rüzgarı söndürebilir ve akciğerleri nemlendirebilir. Bu nedenle, ikisi birlikte yerse, mideyi beslemede ve besleyici değer. İlacın uzunluğu, böylece Osmanthus ile yapılan şarap ‘Chitose’un hayatını içmenin’ etkisini elde edebilir. Osmanthus sıcak, lezzetlidir ve akciğerlere, kalın bağırsak meridyenlerine, kızarmış çorbaya ve çaylara girer. veya şarapta ıslanır. , ılık ve soğuk etkilerini elde edin, mide ve ağrıyı ısıtın ve balgamı hafifletin ve silt dağıtın. Yedi ila on kurutulmuş Osmanthus’u doğru miktarda siyah çay ve kahverengi şekere ekleyin, sıcak suyla demleyin.

] 3. 30 gram Huai Dağı Bal Kızarmış Huai Dağı, 9 gram tavuk altın, 15 gram bal, huaishan, tavuk altın su kaynatma ve meyve suyu, bal ekleyin, iyice karıştırın. 1 doz günü, iki sıcak giysiye bölün.

Bu çay, dalağı güçlendirme ve yiyecekleri ortadan kaldırma etkisine sahiptir. Gıda birikimi ve iştah kaybı olgusu.

Previous Article

Akne olgunluğunu teşvik etmek için eritromisin

Next Article

Kum armutlarının etkinliği ve rolü