Mandalina Uygulama Kılavuzları Bal Turuncu Diyet

Yorum yapılmamış Share:

Herkesin balın turuncu uygulamasını ne kadar bildiğini bilmiyorum. Xiaojiao’yu size yönlendirmek için yapalım.

Mandalina Uygulama Kılavuzu

Yemekler veya boş bir karın üzerinde yemek uygun değildir. Taine’den önce ve sonra 1 saat içinde süt içmeyin, çünkü sütdeki protein, katılaşması için meyve asitleri ile karşılaştığında, sindirimi ve emilimini etkiledi. Portakallar daha fazla yememeli, ağzı fırçalamak için zamanla yiyin, bu yüzden oral dişlere zararlı olmamak için. Gastrointestinal fonksiyon zayıf, mide taşlarına yatkın olan çok fazla portakal yiyin. Turuncu daha fazla ısıya sahiptir, eğer çok fazla yemiş olursak, ve ldquo olacaktır; yangın ve rdquo olsun, böylece stomatit, periodontitis teşvik eder. Aşırı tüketim narenciye meyvesi neden olabilir ve LDquo; Turuncu Hastalık ve Rdquo; Cilt sararma görünür.

Bal turuncu insanlar için uygundur

Genel nüfus düzenlenebilir, soğuk öksürük ve içecek ve öksürük yenmemelidir.

Bal Turuncu Diyet

Kaplumbağa lezzet, soğuk, akciğerlere, mide;

İştah açıcı gaz ve susuzluğun etkisi vardır;

Göğüs, kusma, küçük yiyecek, gastrik yin eksikliği, susuzluk, pulmoner ısı öksürük ve aşırı içme.

Mandalina gıda aşaması:

Yengeçleri olan portakallar, böylece yumuşaktır. Aynı et, bulantı yaparak. Betel fındık ile yemek yemeyin. (“Diyet” dan yönlendirilir)

Bal Turuncu Ek Bilgiler

Huang Yan Citrus’un uzun bir geçmişi var. MÖ 3. yy’da narenciye rekoru var ve 2300 yıldır. Üç krallıkta “Linhai Toprağı ve Lost Maid” adlı bir kitap olduğumda, Huangyan’ın vahşi bir metal var. Tang Hanedanı Huangyan Laktarch, Tang Zaishu Wusheng, “Wu Shi Yu Shima’yı Taizhou’ya Gönder” olarak listelenmiştir. Şiir: Işık Wu Wong, makale söylenti değişti; Duman ormanı turuncu, Yunhai HaooHao. Uzun Narenciye ekimi geçmişi, Huangyan’da çok benzersiz bir turuncu şehir manzarası oluşturmuştur. Eski şehir şehir, özellikle Chengjiang Nehri boyunca ve turuncu bahçesi boyunca çevrilidir. Binlerce suş, marj yok. Ay takvimi dört, Mayıs ayında, turuncu çiçekler açık, çiçekler taşan, şehir ilkbahar ve güzel. Sekiz, Eylül, portakallar olgun, gerçekten ve ldquo; yorgun, yin hong sevimli, şok edici ve rdquo olmak için bir ateş topu gibi değil. Zhu Xi, yaz aylarında “subridden lukek öküz” dedi, sonbahar ve ldquo; Doo Temols u0026 Rdquo; u0026 ldquo; Junjiachi Shangjiang ödedi, binlerce ağaç ve zarifliği; kapılar Askusa ve sonbahar arzusu, en iyinin bir yılı. u0026 rdquo; lezzetli ve ldquo; bir yıllık iyi fikirler, en turuncu turuncu yeşil ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Previous Article

Sağlık Bakımı: 10 çeşit kırmızı tarih

Next Article

Kan Yangtze Nehri gibidir ve bir yere zarar vermeyeceğim.