Ev yapımı kollajen maskesi

Yorum yapılmamış Share:

Hayatta, kadın arkadaşlar cildini korumak için çeşitli güzellik ürünlerini kullanmaktan mutluluk duyarlar. Sağlıklı cilde sahip olmak herkes için özlemdir. Ve kollajen, insanların günlük cilt bakım ürünlerinde cildi koruması için ilk tercih ürünlerinden biridir. Kollajene, kollajenin cildin bakımına iyi baktığını gösteren “cildin koruyucu şemsiyeleri”, “yaşayan rezervuar” vb. Denir. İnsan hücresi dokusu belirli bir miktarda kollajen içerse de, bu madde zamanla kaybolacaktır. Bu yüzden kollajeni zamanında takviye etme fırsatını ele almalıyız. Plastik protein maskesi, insanlar için yaygın cilt bakım yöntemlerinden biridir.

Kolajen maskesinin uygulanmasının faydaları

Güzellik uzmanlarının önerisine göre, maskeyi uygulamak için en iyi zaman gece uyumadan önce. Maske, cildin besinleri emilimini daha iyi teşvik etmek için yüzün derisini havadan ayırmaktır. Kollajen açısından zengin maskenin kollajeni yüz cildine daha fazla emmeye yardımcı olabileceğini biliyoruz, bu nedenle maskenin derisi daha nemli, daha sıkı, sağlıklı ve uzun süre uygulanacaktır. Cilt çok uzakta Çeşitli lekeler, donuk, kırışıklıklar. Sonuç olarak, cilt büyüleyici.

Kolajen maskesi nasıl yapılır?

Modern insanlar sosyal yaşamda “kendine güven” i tercih ederler. Hayatta, insanlar (DIY) kollajen maskesi yapmaya daha istekli, bu yüzden ne iyi yollara bakalım!

“Tembel” Kollajen Maskesi

Kollajen tozunu uygun bir miktarda hazırlayalım, temiz bir kaseye dökün, sonra losyonu dökün veya saf su özünde iyice karıştıralım Ardından, tek kullanımlık maske kağıdını yapılmış maske suyuna koyun ve tamamen çözünene kadar bekleyin ve maskeyi yüzüne uygulayın.

“Gıda Terapisi” Kollajen Maskesi

Hepimiz domuz cildinin kollajen açısından zengin olduğunu biliyoruz, bu yüzden önce domuz cildini küçük bir parçaya kesebilir ve sonra tencereye ekleyebiliriz. Sudan sonra uygun şekilde ekleyin, yavaşça düşük ateşli bir macun içine kaynatın. Yüzünde eşit olarak soğuyana kadar bekleyin veya yüzü ovmak için belirli bir etkisi vardır.

“Aile” Kollajen Maskesi

Balla uzlaşmak için uygun kollajen tozunu alıyoruz, daha sonra taze salatalığı küçük bir parçaya kesiyoruz ve sonra bir tarafa ve iyi bloke edilmiş bir maske çözümü uyguluyoruz ve Bu tarafı yüzüne koy.

Previous Article

Hamile Kadın Hemoroidleri İçin Yedi Yedi Yiyecek Yiyen Tabular

Next Article

Kollajen bakımından zengin yiyecekler