Domowa maska u200bu200bkolagenowa

Brak komentarzy Share:

W życiu koleżanki chętnie korzystają z różnych produktów kosmetycznych, aby utrzymać swoją skórę. Zdrowa skóra jest tęsknota dla wszystkich. A Collagen jest jednym z produktów pierwszego wyboru dla osób, które utrzymują skórę w codziennych produktach do pielęgnacji skóry. Kolagen nazywa się „ochronnymi parasolami skóry”, „żywym zbiornikiem” itp., Które pokazuje, że kolagen ma ochotę na opiekę skóry. Chociaż tkanka komórkowa ludzka zawiera pewną ilość kolagenu, ta substancja zniknie z czasem. Dlatego powinniśmy skorzystać z okazji, aby uzupełnić kolagen na czas. Plastikowa maska u200bu200bbiałkowa jest jedną z powszechnych metod pielęgnacji skóry dla osób.

Korzyści płynące z zastosowania maski kolagenowej

Zgodnie z sugestią ekspertów od piękna, najlepszym czasem na zastosowanie maski jest przed snem w nocy. Maska ma oddzielić skórę twarzy od powietrza, aby lepiej promować wchłanianie składników odżywczych przez skórę. Wszyscy wiemy, że maska u200bu200bbogata w kolagen może w większym stopniu wchłonąć kolagen do skóry twarzy, więc skóra maski stanie się bardziej wilgotna, mocniejsza, zdrowa i dotyczy długiego czasu. Skóra jest daleko od dala od daleka od Różne plamy, nudne, zmarszczki. W rezultacie skóra jest urocza.

Jak zrobić maskę kolagenową?

Współcześni ludzie wolą „relację” w życiu społecznym. W życiu ludzie są bardziej skłonni do zrobienia (majsterkowicz) maski kolagenowej, więc spójrzmy na dobre sposoby!

„Lazy” maska u200bu200bkolagenowa

Przygotujmy proszek kolagenu w odpowiedniej ilości, wlej go do czystej miski, a następnie wlej balsam lub dobrze wymieszaj w czystej esencji wody Następnie włóż papier do maski jednorazowej w wykonanej wodzie maski i poczekaj, aż zostanie w pełni rozpuszczony, i nałóż maskę na twarz.

Maska kolagenowa „Terapia żywności”

Wszyscy wiemy, że skóra świni jest bogata w kolagen, więc możemy najpierw pokroić skórę świni w mały kawałek, a następnie dodać ją do garnka do garnka do Dodaj odpowiednio po wody, powoli gotuj się w pastę o małym ogniu. Poczekaj, aż ostygnie go równomiernie na twarzy lub ma pewien efekt wcierania twarzy.

„Family” Maska kolagenowa

Bierzemy odpowiedni proszek kolagenowy, aby pogodzić się z miodem, a następnie pocięli świeży ogórek do małego kawałka, a następnie nałożyć dobrze zakłócony roztwór maski z jednej strony i Połóż tę stronę na twarzy.

Previous Article

Czego tabu nie mogą jeść na hemoroidy kobiet w ciąży siedem rodzajów żywności

Next Article

Pokarmy bogate w kolagen