Wartość odżywcza mięsa kaczki

Brak komentarzy Share:

Wartość odżywcza mięsa kaczki jest efektem i efektem mięsa kaczki. Metoda mięsa kaczki i mięsa kaczki jest pełna zimnego, słodkiego, słonego i należy do śledziony, żołądka, płuc i południka nerki. Skuteczne efekty, odżywiaj yin z pięciu narządów wewnętrznych, usuń ciepło niedoboru, odżywiaj krew, odżywiaj żołądek, łagodzą kaszel, wyeliminuj akumulację ślimaka, usuń ciepło i wzmocnij śledzionę

Zimna, niechętna dieta spowodowana przeziębieniem, zimnym bólem, biegunką, cienką biegunką, bólem dolnej części pleców i zaburzeniami zimna, a także otyłość, arterioskleroza, przewlekłe zapalenie jedzenia powinny jeść mniej; zimni pacjenci nie powinni jeść.

Dostępna jest odpowiednia populacja. 1. Jest odpowiedni dla osób z ciepłem i ogniem w ciele; osoby o niskiej gorączce, słabej konstytucji, utraty apetytu, suchego stołka i obrzęku, jedz lepiej. 2. Nadaje się do niedożywienia, choroby poporodowej, nocnych potu, nocnej emisji, braku miesiączki, pragnienia suchego gardła. 3. Odpowiednie dla pacjentów z pacjentami z rakiem i chemioterapią radioterapii, cukrzycą, marskością wątroby i wodobrzusza, gruźlicy, przewlekłego obrzęku zapalenia nerek.

Kaczki są doskonałym jedzeniem na stole, a także doskonałe jedzenie dla ludzi. Wartość odżywcza mięsa kaczki jest podobna do kurczaka. Mój kraj ma długą historię jedzenia mięsa kaczki i istnieje wiele rodzajów metod gotowania mięsa kaczki. Ludzie powszechnie mówi się, że „kaczka z kurczaka i mięso rybne” jest czterech głównych. W rzeczywistości zawartość białka mięsa kaczki jest znacznie wyższa niż w mięsie zwierzęcego. Zawartość tłuszczu jest umiarkowana i równomiernie rozmieszczona.

Mięso kaczki jest również często stosowane w chińskiej terapii żywności, ponieważ siedlisko kaczki i często jedząc ryby, ogólnie uważamy, że mięso kaczki smakuje słodko i zimno. Jego seksualny smak określa, że u200bu200bjest najbardziej odpowiedni na lato i jest nie tylko odżywczy, ale także się nie denerwuje.

Wartość odżywcza mięsa kaczki

Zawartość składników odżywczych w mięsie kaczki

Białko w kaczkach Mięso mięsne

Zawartość mięsa kaczki jest znacznie wyższa niż w mięsie zwierzęce. Białko kaczki to głównie białko mięśniowe i białko skondensowane mięśni. Drugą częścią jest białko wewnętrzne, które zawiera kolagen i elastyczne białko, które jest rozpuszczalne w wodzie. Ponadto istnieje niewielka ilość żelatyny, a reszta to azot nie białko. Im więcej azotu zawiera karnity, tym smaczniej smakuje. Mięso kaczki zawiera więcej ekstraktów azotowych niż mięso zwierzęce, więc mięso kaczki jest pyszne. Zanurzenie starego mięsa kaczki zawierające azot jest czymś więcej niż młodym mięsem kaczki, a dzika kaczka zawiera więcej zanurzenia azotu. Dlatego zupa starej kaczki jest pyszna niż młoda kaczka, a dzika kaczka ma lepszy smak niż stara kaczka.

Tłuszcz w mięsie kaczki

Zawartość tłuszczu w mięsie kaczki jest umiarkowana, około 7,5 % wyższa niż kurczak, niższy niż wieprzowina i równomiernie rozłożony w tkance całej ciała. Kwasy tłuszczowe są głównie nienasyconymi kwasami tłuszczowymi i niskimi węglowymi kwasami tłuszczowymi. Dlatego temperatura topnienia jest niska, około 35 ° C, co jest łatwe do strawienia.

witamina w mięsie kaczki

mięso kaczkiJest to bardziej mięso zawierające witaminy B i witaminę E. 100 gramów mięsa kaczki zawiera około 10 mg rozpuszczalnej w wodzie witaminy B, z czego 6-8 mg są kwasem nikinowym, a następnie ryboflawiną i tiaminy; zawierające mikrogramy witaminy E90-400. Kwas nikinowy, jako składnik dwóch ważnych koenzymów w ludzkim ciele, odgrywa rolę w oddychaniu komórek. Są one związane z uwalnianiem węglowodanów, energii tłuszczu i białka, a także uczestniczą w syntezie kwasów tłuszczowych, białek i kwasu rybozowego deoksyrumowego. Ma on ochronny wpływ na pacjentów z sercem, takimi jak zawał mięśnia sercowego. Zalecane spożycie każdej osoby wynosi około 15 mg, o ile jesz 200 gramów mięsa kaczki. Nuclelin odgrywa ważną rolę w utlenianiu komórek. Witamina to przewidująca, zapalenie przeciwbrotu i witaminy przeciwzapalne. Ludzie, którzy są wzrostem, ciążą i laktacją są większe niż zwykłe osoby. Witamina E jest utleniaczem, który jest utleniaczem i jest czystszym nadmiarem wolnych rodników ludzkiego ciała. Odgrywa ważną rolę w procesie przeciwdziałania.

Obiekty nieorganiczne w mięsie kaczki

Mięso kaczki zawiera również około 0,8 % -1,5 % obiektów nieorganicznych. W przeciwieństwie do mięsa zwierząt, najwyższa zawartość potasu w kurczaku, 100 gramów części konsumpcyjnej osiągnęła prawie 300 mg. Ponadto zawiera również wysokie żelazo, miedź, cynk i inne elementy pomiarowe. Krótko mówiąc, wartość odżywcza kaczek jest bardzo wysoka, a jedzenie mięsa kaczki często może przynieść nieoczekiwane rezultaty.

Kalorie mięsa kaczki

Kaloria części paszowej mięsa kaczki wynosi 240 kalorii na 100 gramów mięsa kaczki. Mięso kaczki to mięso drobiowe o wysokim białku i tłuszczu Treść. Mięso drobiowe ma wysokie kalorie. Nie należy go spożywać podczas utraty wagi, ale kalorie mięsa z kaczki można jeść po obieraniu.

Kalorie wchłonięte przez 100 gramów mięsa kaczki należy wspinać przez 30 minut. Inne spożycie ćwiczeń to około 55 minut, jogging przez 25 minut, taniec 48 minut, pływanie, pływanie, pływanie, pływanie 14 Minuty, 5 godzin dziennie.

Wpływ i rola mięsa kaczki

Przegląd efektu mięsa kaczki

Medycyna chińska uważa, że u200bu200bmięso kaczki mięs Smakuje słodko i słone, seksualne zimno, do śledziony, żołądka, płuc, południka nerki, nietoksycznego. Możesz wymyślić niedobór, odżywić Yin z pięciu narządów wewnętrznych, usunąć ciepło niedoboru, odżywiając krew i wodę, odżywić żołądek, łagodzić kaszel, wyeliminować gromadzenie ślimaka, oczyścić śledzionę i śledzionę oraz obrzęk;

Słynna dyskusja na temat mięsa kaczki

(1) „Zarys”: kaczka, ptaki wodne również, oczyszczanie wody w wodzie i kaczka z zieloną. Leczenie niedoboru i zatrucia cieplnego należy stosować z białą kaczką z czarnej kości.

(2) „Ben Jing Feng Yuan”: Pośpiesz się, ocieplając się w cieple, Fuyang Lishui, który jest jego naturą. Męski Yang nie jest zły, najbardziej odpowiedni do jedzenia, najbardziej odpowiednie użycie obrzęku. Osoby z czarnymi ustami i białym ogonem przez długi czas leczą żołądek. GE KEJIU Baifeng jest używany i rodzi się znaczenie Jinshui. Zielona kaczka, regulująca burzę wodnąUżywana jest obrzęk kaczki „zewnętrzny Tajwan” Archersuro i stosuje się znaczenie kanału regulacji wody.

(3) „Edycja lasu medycznego”: Kaczka (mięso) Can Can w nerkach w nerkach i zła piana mokrej flegmy w pulsie, więc prawdziwa Yin z gotującej się parowania kości przegrywa. Nawet ci, którzy żyją w mokrej wilgotności, długą substancją stałą jest odżywianie yin i wody. Idź do ciepła, więc wylecz kaszel i obrób ciepła.

(4) „Don’t Record”: Makeruj niedobór ciepła, Tybetańczyka i drogi wodnej. Padaczka Lorda Children.

(5) Meng Yan: Make Up, Yiqi, wyeliminuj jedzenie. Dezynfekcja ciepła, kanału wodnego, leczenie gorączki pediatrycznej, ból. Pij go z bębnami i idź na śmierć.

(6) „Rihuazi Materia Medica”: Rozpuszczenie leków, zatrzymywanie biegunki.

(7) „Southern Yunnan Materia Medica”: Stara kaczka jest gotowana z kłusakami, odżywiającym Qi i tłuszczu;

(8) „Materia Medica Tongxuan”: Główny niedobór parowania kości.

(9) „Materia Medica”: Odżywianie Yin i usuwanie parowania, obracanie wirtualnego flegmy i kaszel.

(10) „Odpowiednie przepisy na podnoszenie”: Yin z pięciu narządów wewnętrznych, ciepło oczyszczania niedoboru, odżywianie krwi i wody, odżywianie żołądka i wzmocnienie, zatrzymanie kaszlu i oszałamiające, rozpraszając lwę ślimaka akumulacja.

Mięso z kaczki ma dobry efekt suplementu

Mięso kaczki jest szczególnie odpowiednie do odżywiania ciała. Mięso kaczki jest bogate w odżywianie. Esencja. Esencja Zwłaszcza nowe kaczki w tym roku były hodowane do jesieni. Mięso jest świeże i pyszne, bogate w odżywianie i może w odpowiednim czasie uzupełniać niezbędne białko, witaminy i minerały, które ludzkie ciało. Jednocześnie mięso kaczki jest zimne. Te którzy są gorące na swoim ciele, jedzą.

Mięso kaczki może usunąć ciepło i śledzionę

Mięso kaczki jest zimne, a pożar może pozbyć się ognia w ciele. Osoby ze słabą śledzioną i żołądkiem często jedzą mięso z kaczki, które mogą nie tylko uzupełniać składniki odżywcze potrzebne przez organizm, ale także regulują śledzionę i żołądek, które wpływają na wchłanianie ciała i stosowanie odżywiania, co jest dobre dla Kongresu Ludowego.

Jaki rodzaj mięsa kaczki i jaki rodzaj gramu

鳖: Mięso jest mięsem żółwi zwierząt, które ma wpływ odżywiającego Yin i chłodzenie krwi. Mięso kaczki jest zimne, a kijanki są również zimne, więc nie jest wskazane. Długoterminowa żywność jest niedobór, obrzęk i biegunka.

Czarny grzyb: To samo jedzenie spowoduje dyskomfort fizyczny.

Kasztan: Jedzenie tego samego jedzenia może łatwo spowodować zatrucie.

Mięso królika: Jedzenie tego samego jedzenia może łatwo powodować biegunkę.

Jajka: Mięso z kaczki unika jedzenia jajami, w przeciwnym razie zaszkodzi witalności w ludzkim ciele.

Unikaj jedzenia z Bayberry, orzechami orzechowymi, orzechami włoskimi, czosnkiem i gryczką.

Praktyka mięsa kaczki

owsianka z kaczki

(1) Przygotuj umiarkowaną ilość mięsa kaczki, kleisty ryż, ryż, imbir, czosnek, seler, biały pieprz.

(2) Połowa kleistego ryżu i pół godziny wcześniej i umyj wodę przez pół godziny wcześniej.

(3) Umieść immowe plastry oleju, wymieszaj mięso kaczki i wymieszaj ryż.

(4) Wlej do kuchenki o wysokim ciśnieniu, gotuj, aż pęcherzyki będą bąbelkowe i dostosuj się do niskiego ognia przez pół godziny.

(5) Otwórz osłonę, dolne segmenty czosnkowe, seler, dodaj sól, esencję z kurczaka, biały pieprz.

French Smażone piersi kaczki

(1) Przygotuj piersi kaczki, sól, pieprz, czerwone wino i ulubione przystawki.

(2) Kaczki z nożem z nożem, a mięso jest w sam raz.

(3) Posyp solą i pieprzem po obu stronach, dotknij go rękami i umieść na 10 minut. Włącz piekarnik w tym samym czasie, rozgrzej w 220 stopniach przez 10 minut.

(4) Nie wkładaj oleju, podgrzewaj patelnię, gdy garnek jest bardzo gorący, pasek mięsa kaczki jest odkładany do garnka.

(5) Po około kilku sekundach zapach można zapach zapach, a jest dużo oleju z kaczki. Po około dwóch do trzech minutach, kiedy skóra jest złoty żółty, odwracając się, od dwóch do trzech minut.

(6) Gdy obie strony są prawie takie same, garnek jest poza garnkiem i wkłada go do piekarnika przez około 15 minut. Określony zgodnie z grubością kaczki i smaku ulubionego smaku. Jak pokazano na rysunku, delikatna metoda jest nieco krwi, która jest zasadniczo w stanie odniesienia różowego, duży piekarnik, 15 minut, mały piekarnik elektryczny może zająć mniej czasu.

(7) Jeśli sos to sos, czerwone wino jest wlewające do garnka, prawie cienką warstwę, gotuje się, a gdy staje się bardzo gęste i stosunkowo gęste, dodaj ocet, cukier, sól, może Opieraj się na nim zgodnie z moją modulacją smaku, ścinam trochę pomidora i zwiększam smak. Słodki i kwaśny smak będzie porównywany z kaczką.

(8) Wytnij płytkę.

Smażone mięso z zielonej pieprzu

(1) Przygotuj odpowiednią ilość nóg kaczki, zieloną paprykę, skrobię, sos sojowy, wino do gotowania, biały papryka, biały papryka , sól itp.

(2) Wytnij plastry nóg kaczki w paski i dodaj cięte mięso kaczki do sosu sojowego, gotującego wino, białego pieprzu, odrobiny soli, skrobi i marynowania przez około 20 minut.

(3) Umyj i pokrój na kawałki do późniejszego użycia.

(4) Włóż olej do Wok (samo mięso kaczki wytworzy dużo oleju, włóż olej mniej), podgrzej olej, dodaj plastry pieprzu i czosnku, imbir do pachnące.

(5) Płynnie umieść marynowane mięso kaczki.

(6) Smażyć kaczkę do 8 lub 9 do dojrzewania, dodaj zieloną pieprz, mieszaj, aż warzywa się zepsują, a następnie dodaj sól do sezonu.123]
duszone mięso kaczki

(1) Przygotuj kaczkę, cukier skalny, imbir, szalotki, anyż, wino do gotowania, stary sos sojowy, zielona herbata, torba na zieloną herbatę, torba na zieloną herbatę, torba na zieloną herbatę, torba na herbatę, zielona herbata głóg.

(2) Umyj kaczkę i spuść kawałki, pokrojony imbir, pokrój cebulę, włóż połowę łyżki oleju w garnku, a olej nie jest używany. Włóż kawałki kaczki – zamieszaj – Olej smażenia.

(3) Włóż cukier skalny, stary sos sojowy, odrobinę soli, dobrze wymieszaj.

(4) Załóż szalotki, skrawki imbirowe, worki do herbaty i hawthorn (wypaczone torbą herbaty).

(5) Dodaj wodę, bez kaczki.

(6) Zakryj pokrywkę, spal wodę na środek wody przez 2/3, obróć ciepło, aż sok będzie zebrany, wybierz torbę herbaty i głogonn Mała esencja z zielonej cebuli

Ryż chwytający mięso kaczki

(1) Przygotuj ryż, nogi kaczki, marchewki, cebula, zielona cebula, imbir, pieprz, wysuszony czerwony pieprz, wysuszony Czerwona pieprz, sos sojowy, wino do gotowania, cukier skalny, sól, esencja z kurczaka.

(2) Umieszczenie oleju do garnka, nieco bardziej smażone. (Jeśli używasz mięsa z kaczki, samo mięso kaczki wytwarza dużo oleju, dzięki czemu może być też mały olej.), Głównie mieszać zapach suszonej czerwonej papryki i ośmiokątnych (dużych składników) i pieprzu. Mały ogień smaży, gdy wszystkie te składniki są smażone, wyrzucaj szpatułką. Wlej mięso kaczki do garnka, podczas gdy olej jest gorący, wymieszaj kilka razy i umieść go w segmencie cebuli i plasterkach imbiru.

(3) Gotowanie wina może usunąć rybny zapach mięsa kaczki, kilka ziaren cukru skalnego, co może dodać świeży i smaku.

(4) Dodaj odpowiednią ilość soli zgodnie z osobistym smakiem.

(5) 3 łyżki sosu sojowego, ten krok ma przede wszystkim kolor mięsa kaczki.

(6) W tej chwili mięso kaczki wytworzy trochę oleju i soku. Nie musisz tego robić i nadal mieszasz -kaczka 4 do kaczki 4. Wlej smażone mięso kaczki do kuchenki ryżu.

(7) Wlać ryż, który wcześniej namoczono wcześniej i przykryj ryż na powierzchni mięsa kaczki. Użyj garnka, aby lekko spłaszczyć, nie obracaj mięsa kaczki na ryż.

(8) Wlej marchewkę do kuchenki ryżu. Uwaga: Jest to utwardzone na ryżu, a następnie dodaje wodę do halo bukiping. Jest konieczne dodanie soli lub sosu sojowego odpowiednio.

(9) Przykryj kuchenkę ryżu, podłącz zasilanie, naciśnij „klucz do gotowania”, poczekaj, aż ryż gotuje, przeskakuje do „klucza izolacyjnego”, wlej cebulę.

(10) Pokrywa pokrywką, kontynuuj na wolnym ogniu przez 10 minut w stanie konserwacji, dobrze wymieszaj, a pachnące mięso kaczki chwyta ryż.

Kaczka piwa

(1) Przygotuj mięso z kaczki (cięcie), piwo, imbir, czosnek, pieprz, suszona czerwona pieprz, anyż gwiazdy, cynamon, surowy sos sojowy, stary sos, cukier, sól, pieprz.

(2) Umyj kaczkę i gotować na wolnym ogniu wody.

(3) Włóż mały olej bazowy do garnka, pod skrawkami imbiru i czosnku, suszoną czerwoną pieprz, anyż gwiazdowy, cynamon, pieprz i pieprz.

(4) Wlej blok kaczki i mieszaj. Zmień w sos sojowy, stary sos sojowy, wymieszaj trochę cukru. (Ten krok jest smażony, dopóki nie poczujesz, że nie możesz już dodawać wody.)

(5) Dodaj piwo, którego nie można przejść bez wszystkich kaczek, dopraw solą, zakryć garnek i przykryć ją 40 minut. Mniej więcej.

(6) Ponownie zdobądź sok na ogniu i posyp trochę pieprzu.

Kwaśna Rzodkiega Old Duck Soup

(1) Przygotuj połowę kaczki, paczkę zupy kwaśnej, sprężynowe pędy bambusa, grzyby, białe rzodkiew .

(2) Umyj kaczkę i posiekaj ją na małe kawałki.

(3) Weź paczkę kwaśnej rzodkiewki i odłóż na bok.

(4) W gotowanej wodzie, oparz kawałki kaczki i przeglądaj pływającą piankę, aby usunąć olej.

(5) Włóż kawałki kaczki do wody do garnka do zupy i wlać pełną ilość wody bez kawałków kaczki.

(6) Następnie umieścił odpowiednią ilość grzybów i sprężyn i białych bloków rzodkiewki na toczenia.

(7) Wlać kwaśną zupę rzodkiewki do garnka (zupa zawiera sól, nie jest wymagana dodatkowa sól).

(8) Przykryj pokrywkę i włącz ogień.

(9) Możesz wyłączyć ciepło po około 1-2 godzinach.

(10) Można jeść mięso kaczki i warzywa w starej zupie z kwaśną rzodkiewką.

Previous Article

Czy zapalenie błony śluzowej żołądka może napić się tieguanyin? Pij tieguanyin na zapalenie błony śluzowej żołądka, dobrze?

Next Article

Skuteczność i rola piasku gruszki