Więc ile kasztanów jest odpowiednich?Jakie są składniki odżywcze kasztanów?

Brak komentarzy Share:

Banzu jest często spożywane jesienią. Istnieje wiele efektów i funkcji Banzu. Jakie są korzyści płynące z Ban Eating SU jesienią?

[Składniki odżywcze]

5,7 gramów białka na 100 gramów, 2 gramów tłuszczu, 40-45 gramów węglowodanów, 25 gramów skrobi. Zawartość surowych witamin z kasztanem może wynosić od 40 do 60 mg, a zawartość gotowanych witamin z kasztanowego wynosi około 25 mg. Kasztany są również łączone z solami nieorganicznymi, takimi jak wapń, fosfor, żelazo, potas, karoten i witaminy B.

1 Życie; „” na środku osób starszych, aby pić owsiankę kasztanową, nerkę można odżywić

2. Kasztany zawierają ryboflawinę. Jedzenie kasztanów często mają dobry ból i dorosłe wrzód przez długi czas słońca;

3 kasztany to suche owoce o wysokiej zawartości węglowodanów, które mogą zapewnić więcej energii cieplnej w ludzkim ciele, i mogą pomóc w metabolizmie tłuszczu, wpływać na odżywcze Qi i śledziony oraz wzmocnienie przewodu pokarmowego i jelit. Vitamina. Witamina witamina. Witamina witamina. Witamina witamina C może utrzymywać normalne funkcje zębów, kości i mięśni naczyniowych, może zapobiegać i leczyć osteoporozę, miękką talię i nogi, ból i osłabienie kości i kości, opóźniać starzenie się ludzkiego ciała. Jest to idealny owoc zdrowia dla zdrowia dla zdrowia dla zdrowia dla zdrowia dla zdrowia dla zdrowia dla starsi.

Medycyna ojczyzny uważa, że u200bu200bkasztany są słodkie i ciepłe, nietoksyczne i mają funkcje „odżywczego qi i odżywczego śledziony, grubego przewodu pokarmowego, odżywczego nerki i wzmacniające „.

Surowe lub gotowane kasztany kasztanowe mają leczenie słabej talii i nóg, częstego oddawania moczu, nudności, kału krwi, przewlekłego zapalenia chłonnego i gruźlicy limfatycznej szyjki macicy, przewlekłej biegunki spowodowanej przez zaburzenia śledziony i zaburzenia żołądka. Gotuj węgiel z kasztanami napędzanymi powietrzem do węgla drzewnego, a następnie zwinąć go w proszek. Po dodaniu miodu można go stosować do leczenia wewnętrznych hemoroidów wodą.

Niektóre tradycyjne medycyny chińskie stosowały również skorupy kasztanowe, trawę, salwę i salwę. Jest porównywalny z odżywczą funkcją ludzkiego ciała. Kasztany są słodkie i ciepłe i wchodzą do śledziony, żołądka i nerek. Mają działanie odżywiania żołądka, wzmacniania śledziony, odżywiania nerków, wzmacniających talię, silnych ścięgien, promując krążenie krwi, hemostazę i pęcznienie. Jest odpowiedni do przewlekłej biegunki i złamań urazowych, siniaków, ranów skóry, bólu kości i bólu kości spowodowanymi przez przewlekłą biegunkę i śledzionę oraz niedobór śledziony i żołądka spowodowane niedoborem nerek.

Nienasyczone kwasy tłuszczowe i różne witaminy zawarte w kasztanach mają wpływ na walkę z wysokim ciśnieniem krwi, choroby wieńcowe, tętnicę i inne choroby.

Użycie lecznicze kasztanów —- Pod względem perspektywy leczniczej owoce kasztanowe to dobra nerka, która ma wpływ na wzmocnienie śledziony i Qi, oczyszczanie ciepła i detoksykacji, przeciw normyarni i kaszlu.

Istnieje wiele sposobów jedzenia kasztanów. Można je stosować jako świeże, gotowanie, cukier i naczynia. Można go również przetwarzać w różne produkty. Południe wykonane jest z kasztanów na bankiety. W przypadku bankietów, kasztanowej czarnej kości kurczaka, kasztanowej baranek baranowej, kasztanowej fragmentu kurczaka, kasztanki kasztanowej itp.Metafora. Smażone kasztany z północnego cukru, klejniste, pachnące, słodkie, pyszne i pyszne. Zmiażdż mięso kasztanowe i gotuj owsiankę kleistym ryżem. Kasztany i ryż japonica są używane do transportu śledziony i żołądka razem, zwiększenia apetytu i może odżywić nerki i kości. Jest to szczególnie odpowiednie dla złego żołądka spowodowanego degradacją osób starszych.

Kasztany zawierają nie tylko dużą ilość skrobi, ale także bogate w białko, tłuszcz, witaminę B i inne składniki odżywcze. Kalorie są również bardzo wysokie. Cztery razy, że każde 100 gramów zawiera również 24 mg witaminy C, co nie jest porównywalne z jedzeniem.

Kasztany są bogate w składniki odżywcze, ale niezależnie od tego, czy są to surowe kasztany, czy gotowane kasztany, nie są wysoko w białku, tłuszczu i różnych witaminach. Głównym składnikiem jest cukier (to znaczy węglowodan). Energia wytwarzana przez kasztany jest wysoka, ale różne składniki odżywcze są stosunkowo małe niż suszone kasztany i gotowane kasztany z powodu dużej ilości wody zawartej w świeżych kasztanach. Ponieważ cukier zawarty w kasztanach nie jest niski, podczas jedzenia toniki kasztanowej unikaj zbyt dużej ilości jedzenia, zwłaszcza osób z cukrzycą, aby nie wpływać na stabilność poziomu cukru we krwi.

Nie wiem, czy nie pytam, przestraszyłem się. Nie spodziewałem się, że istnieje tak wiele korzyści kasztaków. Jednak chociaż kasztany są dobre, są podatne wzdęć podczas jedzenia za dużo, ale niestrawność.

Więc ile to jeść?

Gotowane kasztany mogą jeść 7 lub 10 na raz, dwa razy dziennie, trzy razy, nie ma problemu. I najlepiej jest używać kasztanów między dwoma posiłkami jako przekąski. Nie jedz dużo po posiłkach. Nie sprzyja to utrzymywaniu lepszej wagi. Tak, jeśli lubisz kasztany metamorficzne, musisz je wyrzucić. Nie chcesz tego. Nie. Jedz, aby nie zatruć, i nie używaj ust, aby ugryźć kasztanową skorupę. Trudno jest strawić, a gotowanie jedzenia jest łatwe do stagnacji. Za dużo jedzenia zrani śledziony i żołądka.

Jedzenie kasztanów należy ostrożnie przeżuwać. Gdy smak nie jest pozostałości, może go przełknąć, aby mieć efekt opieki zdrowotnej.

Kasztany to kamień fryzjerski, którą często nazywamy, kasztanami. Kasztany należą do rodziny skorupy, a kasztany należą do orzechów. Kasztan pochodzący z kraju jest jednym z najwcześniejszych drzew owocowych w moim kraju i ma długą historię tysięcy lat. Kasztanki i jujube brzoskwiniowe moreli są znane jako jedno z pięciu słynnych owoców w starożytnych Chinach, a także są suszonymi drzewami owocowymi. Liście kasztanowych drzew są lancetowate lub długie, a liście są postrzępione. Monomer kwiatów, szczepy męskie i żeńskie; płaszcze kwiaty są kwiatostanami. Po dojrzewaniu pąki pękają, a kasztany odpadają. Purple -Brown, żółte włosy lub prawie gładkie, a miąższ jest jasnożółty. Owoce zawierają cukier, skrobię, białko, tłuszcz oraz różne witaminy i minerały. To dobry produkt, który wielu ludzi bardzo lubi.

Kasztany są szczęśliwe, a brak światła powoduje, że gałęzie umierają lub nie. Wymagania gleby nie są ścisłe, żyzne i ciepłe, a studnie drenażowe piaszczyste lub sztywne gleby gliny, która ma silną odporność na szkodliwe gazo. Unikaj wody, unikaj lepkiej gleby. Głęboki root,System korzeniowy jest dobrze rozwinięty, pączek jest silny, a szkodniki są odporne.Ponadto odmiany różnych odmian są zimne i odporne na suszę, a ich żywotność wynosi ponad 300 lat.

W moim kraju kasztany urodziły się głównie w Low Mountain Hills i Riverside. Hebei, Shandong, Hubei (Massachusetta), Xinyang Luoshan i Southern Shaanxi były słynnymi obszarami produkcyjnymi kasztanów.Chińskie odmiany kasztanowe mogą być z grubsza podzielone na dwie kategorie: kasztan północny i kasztan południowy: północne orzechy kasztanowe są małe, błyszczące, odpowiednie do smażonego jedzenia. Słynne odmiany obejmują mingli, kasztany oleju i pionowane kasztany.Południowy kasztan ma duże orzechy, a mięso to japonica, która jest odpowiednia dla warzyw. Istnieje dziewięć gatunków, kui li i płytkich kasztanów cierniowych.Silna natura drzewa.System korzeniowy jest dobrze rozwinięty i ma bakteryjną symbiozę korzeni.Bardziej odporny na suszę i jałowy opór.

Previous Article

Jaka jest wartość odżywcza zimowego melona (5)

Next Article

Jak nauczyć cię metody obierania skorup kasztanowych?Czy spożywanie kasztanów może schudnąć?