Çocukların göbek dansı ve önlemlerinin faydaları, göbek dansı hızlı bir şekilde kilo vermek için mükemmel eğriyi atarak

Yorum yapılmamış Share:

Kilo vermek ister misiniz? Belly dansınızı dans et, dokuz adımınız olduğu sürece, mükemmel eğriyi atmanıza izin verebilirsiniz. Editörün öğrenmesini takip edin, kesinlikle beklenmedik etkiler.

İlk adım:

Kilo vermek için göbek dansı ile başlıyor. Sağ ayak hafifçe durdu ve sağ taraftaki kasık sağdaydı, gözleri dibe baktı ve elleri doğal olarak açıldı.

Adım 2:

Kasık yavaşça sol ve sağa yayılmaya başladı ve dirsekler yüze esnedi ve eller geçti.

Adım 3:

Sağ ayağı kaldırın, sağda öne çıkın, her iki elle yukarıdan aşağıya çevrili ve diz tokasını bir kez sol ve sağ bir şekilde esnetin.

Dördüncü adım:

Bu adımın hareketi üçüncü adımın tersidir. Sol ayak bastı, sol kasık çıktı, her iki elle yukarıdan aşağıya çevrili, sol ve sağ diz diz iç tokayı bir kez esnetti, eylemi iki kez tekrarladı ve bel bükülmüştü.

Adım 5:

Ellerini uzattı, sağ üst, gözler sağ elle aynı, sol el dirseği başın yan tarafına bükdü ve bel sağa kaldırıldı.

Adım 6:

Her iki eliyle rahatlayın, kalçaların her iki tarafında dirseği bükün ve belini sola kaldırın.

Adım 7:

Kollarınızı kollarınızla açın, yılan kolu gibi dans edin, sol ve sağ ayaklarınızı bir kez kaldırın, kasıkınızı kaldırın ve belinizi ileri geri sallayın.

Adım 8:

Üst vücut duruşu değişmeden kalır. Önemli olan bel kemiği, sol ve sağ, kalçalar salınması arasındaki değişikliktir.

Adım 9:

Dirseklerinizle dirseklerinizi göğsünüzde sola ve sağa koyun, sağ dizinizi, ayak parmaklarınızı bükün ve kalçalarınıza hafifçe oturun.

Göbek dansının dansı, benzersiz estetik etkisi ile Çin’de giderek daha popüler hale geliyor. Birçok ebeveyn çocuklarını, özellikle kızları, özellikle kızları geliştirmek için göbek dansını öğrenmeye götürüyor. Bugün, çocukların göbek dansının faydaları ve önlemleri hakkında konuşacağım.

Aslında, göbek dansı çocuklar için uygun bir spordur. Göbek dansının özelliklerinden u0026 mdash; u0026 mdash;

Yumuşak harekete neden olmaz. Çocukların kemik bağları üzerindeki etkisi;

, göbek dansının temel hareketi düşük yoğunlukta olmasına rağmen, sürekli ve tekrarlanan egzersizlere ihtiyaç duyuyor. Bu, çocukların dayanıklılığını kullanabilir. Heshic azim;Dans, çocuğun eklemlerinin esnekliğini ve esnekliğini artırabilecek birçok eğitim ortak eğitimi içerir ve eklemler, diğer egzersiz yöntemlerinde nadiren egzersiz yapan vücudun ölü köşeleridir.

Dört, zengin bir tarihsel birikimle bir dans sanatı olarak, göbek dansı çocukların zarafetini geliştirmek için büyük faydalıdır.

göbek dansının doğum yerinde, gerçek bir popüler dans olarak, göbek dansı yaşla sınırsızdır. Göbek dansı çoğu Mısırlının yaşam tarzıdır ve insanların hava gibi hayatlarına derinden entegre olmuştur. İnsanlar çocukluktan beri dans ediyorlar. Sokakta, bel ve uzuvları sık sık görebilen Mısırlı çocuklar ve uçan adımların sivri uçları, küçük çocukların yetişkinlerin önderliğinde müzikte uzuvlarında dans edebilecekleri görülebilir.

Bununla birlikte, Çin’deki mevcut durum farklıdır. Bir yandan, kültürel ve çevredeki farklılıklar nedeniyle, Mısır’da olduğu gibi güçlü bir dans atmosferi eksiktir ve diğer yandan, göbek dansı büyük ölçüde sadece bir kadının münhasır olarak kabul edilir, bu yüzden çocuğun göbek dansı hala orada daha azdır. Mevcut çocukların Latince ve çocuk bale şekilli eğitim kursları ile karşılaştırıldığında, çocukların göbek dansı eğitimi nadir türler olarak kabul edilebilir. Her ne kadar birkaç çocuk göbek danslarını dans etmeyi öğrense de, sadece bir okul veya aile performans şovu için kısa vadeli eğitim içindir. Çok az çocuk uzun vadeli bir eğitim planı olarak göbek dansı uyguladı. Aslında, göbek dansı hızının kombinasyonu, çocukların esnekliğini ve koordinasyonunu eğitmek için çok uygundur. Daha da önemlisi, göbek dansının son derece özgür kombinasyonu nedeniyle, çocuklar canlı iyi hareketlerini özgürce ifade edebilirler.

Tabii ki, bir çocuk göbek dansı öğrenirken, doğal olarak yetişkinlerden farklı bir eğitim yöntemi benimsemelidir:

1. Çocuğa göbek dansı hakkındaki güzel efsaneyi anlatmak için hikaye anlatımını kullanabilirsiniz. Merak çocuklarının göbek dansına olan ilgisini artırmak.

2. Çocukların anlayışı yetişkinlerden nispeten zayıftır, bu nedenle eğitim temel eylem sürecinde daha az rasyonel analiz olabilir ve eylem standardını bale kadar vurgulamanıza gerek yoktur. Gücü anlayın gösteri egzersizlerinin daha fazla tutarlılığı vardır. Güçlü ritim ve eğlenceye sahip bazı müzikleri seçmek en iyisidir.

3. Uygulamayı verebilir veya güzel bir isim verebilir. En iyi isim, çocukların küçük hayvanlar gibi çocukları sevmediği şeylerle ilgilidir. Bu, çocukların hayal güçlerini ezberlemeleri ve teşvik etmeleri için daha elverişlidir.

Previous Article

“Yedi Karakter”, seksi boyun yetiştirmenize yardımcı olmak için göbek dansınızı ve göbek dansınızı öğrenmenizi söyler.

Next Article

Servikal erozyon 3 derece iyileşebilir mi?