Erkekler kilo verir, erkeklerin büyük karınlarını nasıl kaybettiğini ortaya çıkarır

Yorum yapılmamış Share:

1. Erkeklerin karın yağ azaltılması

Erkeklerde karın yağını nasıl azaltılır 1: Yeme alışkanlıklarını değiştirme

Yemekten hemen sonra oturmayın veya uyumayın. Bir yürüyüş seçin veya bir şeyi çözün. Yağ birikimini azaltmaya ek olarak, sindirime de yardımcı olabilir. Çünkü yemeklerden sonraki 30 dakika içinde, hareket etmemeye devam ederseniz, karın yağı oluşturması büyük olasılıkla.

Erkeklerde karın yağının nasıl azaltılması: Makul yemek

Kilo kaybını hedeflemek erkekler için çok zordur. Ve eğer kahvaltı veya öğle yemeği yemiyorsanız, geceleri eve döndüğünüzde kesinlikle yemek ve içeceksiniz, aşırı yeme alışkanlığına neden olur. Bu nedenle, erkek arkadaşlarının zamanında üç öğün yemek yemeleri önerilir ve düşük yağlı ve düşük enerjili atıştırmalıklar uygun şekilde taşıyabilir ve enerjiyi doldurabilirler. Ve kendinizi görmeyin, çünkü kısa vadeli kilo kaybında umut göremezsiniz, kendinizi terk edersiniz ve aşırı yeme. Bu yöntem sizi sadece daha şişman hale getirecektir.

Erkeklerde karın yağını nasıl azaltılır 3: Duvarda çömelme

Duvara karşı, bacaklarınızı omuzlarınıza açın, duvardan yaklaşık 2 metre uzakta, dizlerinizi bükün ve bırakın Sırtınız hafifçe arkaya kaymak için hafifçe kayar. 10 saniye tutun, sırtının arkası 5. pozisyona yaslanıncaya kadar dizlerinizi bükün, her pozisyon 10 saniye tutulur. Orta Seviye Zorluk: Konum başına 15 ila 20 saniye tutun. Yüksek düzey zorluk: Her pozisyonda 30 saniye veya bacağın yüklenmesi.

Erkeklerde karın yağının nasıl azaltılması: Masaya şişe suyu koyun

İçme suyunun birçok etkisi vardır, bu da bira karnını azaltan insanlar için daha önemlidir. Tatlılar veya diğer atıştırmalıklar yemek istediğinizde, yemek arzusunu azaltmak için biraz su için. Stresiniz olduğunda yemek yemeye sevgi göndermeyin. Daha fazla yürüyüş yapabilir ve baskıyı doğru şekilde serbest bırakabilirsiniz.

Erkeklerde karın yağının nasıl azaltılması: masaj azaltma

Metabolizmayı hızlandırma ve masaj yoluyla kilo kaybını teşvik etme amacı. Çin tıbbının sağlık hizmeti prensibini birleştirdiğinden, ağırlığı azaltırken, vücut toksinlerini etkili bir şekilde deşarj edebilir ve sağlıklı ve enerjik fiziği getirebilir. Masaj kilo kaybı, bir motosiklet kilo kaybı ürünü ile birleşmede etkili olmalıdır. Uyluk yağını etkili bir şekilde azaltabilir ve bel ve karın yağını ortadan kaldırabilir. Her gece yağ masaj yaptıktan sonra yağa masaj yaparak masajın etkisini bir süre kullanmak idealdir. Bir ay boyunca kullanmak çok idealdir. Bu aynı zamanda uyluk yağını azaltmak ve ortadan kaldırmak için çok etkilidir. Bel ve karın yağ.

2. Büyük göbeği nasıl azaltılır

1. Yüzme kilosu kaybı

30 dakika boyunca yüzmek 1100 bin kola kalori tüketebilir. İnsanlar artık suda olmasa bile, metabolik hız hala çok hızlıdır, bu da normalden daha hızlı yağ tüketebilir. Bu yöntem en bilimsel ve kaçınılmazdır. Yüzme sadece karnını kapatmakla kalmaz, aynı zamanda tüm vücudu da şekillendirir.

2. Yukarı ve aşağı oturmak

Bu hareket özellikle kalın karın altındaki insanlar için etkilidir.

Yöntem: Yatağın ucunda uzanın, kalçanın altındaki yatağın dışında kalın ve sonra uyluk karnın üstünde yapmak için dizini bükün. Ellerinizi doğrudan vücudunuzun her iki tarafına yapıştırın ve avuç içlerinizi kalçaların altına koyun. Daha sonra, karın yavaşça 10’dan 10’a kadar yavaşça sayılmalı, bacaklarınızı ileri doğru düzeltmeli, ayak parmakları yukarı bakmalıdır, böylece vücut düzleşir ve sonra diz 5 oranında bükülür, uyluk geri döner. orijinal konum özüne orijinal konum Sırtın, omuzların ve kolların gevşemesine dikkat edin ve midenin zor olduğunu hissedin.

3. Sandalyenin karnı

Bu egzersiz grubu uygun, kolay, hızlı, günlük uygulama için uygun veya ertesi gün.

Sandalyenin karnı

Yöntem: Arka sandalyenin yan tarafında otururken, sandalyenin arkasını iki eliyle tutarak, insan vücudu aşağı kaymış gibi görünüyor Sandalye, arkanın arkasını ve arkanın arkasını rahatlatıyor. Bel ile bel, mümkün olduğunca sandalyeye konulmalıdır. Aynı zamanda, ayaklar bisiklete basmak için sırayla döner. Şu anda, bacak kasları rahatlamalı ve bir ayağın uzanması gerekir. Daha düşük, daha iyi, ancak diğer ayaklar kavisli ., Günde 20 kez sadık kalın.

4. Masaj İnce Karın Yöntemine

Bu en yaygın kullanılan karın kilo kaybı yöntemidir. Yoğurma ve masaj kreminin kullanımı yağın iyileştirilmesi için çok iyidir. Masaj cildin sıcaklığını iyileştirebilir, çok fazla enerji tüketebilir, bağırsak peristalsisini teşvik edebilir, bağırsaktaki besinlerin emilimini azaltabilir, kan dolaşımını teşvik edebilir ve vücuttan fazla suyu deşarj edebilir.

Yöntem: Göbeği merkez olarak almak, karın üzerinde bir soru işareti, soru işareti boyunca masaj, önce sağ tarafta, sol tarafta, her biri 30-50 kez masaj, bir kez masaj gün. Erkeklerin mide ve belin incelmesi için en hızlı yol sadece hareket etmek ve dönüştürülmüştür.

3. Erkeklerin bira azaltılması sadece karın uygulanamaz

20 yaşında -30 yaşında

Bu yaşta, insan vücut fonksiyonları en parlak gündedir, aritmi, akciğer hacim, iskelet hassasiyeti, vb. Tüm yönlerde en iyi nokta. Çeşitli geleneksel egzersizler için uygundur ve belirli egzersiz yoğunluğunu sağlamalıdır.

Tavsiye edilen sporlar: Masa tenisi, badminton, dağ tırmanışı. Bu tür egzersiz güçlü, rekabetçi ve ilginçtir ve egzersiz miktarının garanti edilmesi kolaydır.

Karın Egzersizleri: Sırtında yatıyor, sol ayağınız sağ dizinizde. Dumbbell’i iki eliyle omuzlara tutun, üst vücudunuzu kaldırın ve sağ dizinizi göğsünüze kaldırın. 10 bacak 10 kez, toplam 2 grup yapın. Dambılların ağırlığı sürekli olarak 10-12 kez tamamlanmalıdır.

Hareket yoğunluğu: Nabzı dakikada 150-170 kez yapın.

Egzersiz Frekansı: Haftada 2 kez sistemik egzersiz, her biri 40 dakikadan fazla; Karın egzersizleri haftada 5 kez, bu da karnını etkili bir şekilde gerebilirKas kas.

Not: Karın egzersizleri sırasında omuzdan rahatlayın, çenenizi indirmeyin veya başınızı kaldırın.

30 -old -40 yaşında

Şu anda, insan vücudu fonksiyonu azalmaya başladı, dayanıklılık ve oksijen hacmi yavaş yavaş azaldı ve kardiyopulmoner fonksiyonun kullanılması güçlendirilmeli .

Önerilen egzersiz: bisiklet sürme, koşma, yüzme. Bu hareketler kardiyopulmoner dayanıklılığın iyileştirilmesine elverişlidir.

Karın Egzersizleri: Düz oturun, göğsünüzü kaldırın, ayaklarınızı birlikte kaldırın ve vücut kaslarınız sıkı ve derin nefes alın.

Hareket yoğunluğu: Nabzı dakikada 120-140 kez yapın.

Egzersiz Frekansı: Spesifikasyonlar haftada iki kez, her biri 30 dakikadan fazla; karın egzersizleri, her gün çalışma boşluğunda 5 grup yapmaya çalışır.

Not: Koşma egzersizi hızı her seferinde 30 dakika uygundur.

40-50 yaş

Bu yaş grubundaki insanlar esnekliklerini ve fiziksel güçlerini kademeli olarak azaltmışlardır. Şu anda sağa egzersiz yapılmalıdır.

Önerilen egzersiz: Jog veya Go.

Karın egzersizleri: arkaya düz, sıkı ayaklar ve 10 cm boyunca yukarı kaldırın, yaklaşık 20 saniye tutun ve 20 kez tekrarlayın.

Hareket yoğunluğu: darbe dakikada 90-100 kez ulaşır.

Egzersiz frekansı: Her seferinde 20 dakikadan fazla yavaşlar ve haftada iki veya üç kez yaklaşık 1 saat yürüyün. Karın egzersizleri günde 2 grup.

Önlemler: Yürüdüğünüzde, nefes aldığınızda ve vücudunuz hafifçe terlediğinizde hızlanmalısınız; karın egzersizleri uyguladığınızda hareketleriniz yavaş olmalıdır.

Bira göbeği bir gecede büyümez ve bira göbeğini önlemek ve azaltmak için çok endişeli olmamalıdır. Sadece egzersiz yapmaya ve sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturarak bira karnına veda edebilirsiniz!

4. Erkeklerin en güçlü ince göbek hareketi

1. Yüzme kilo kaybı

Yüzme 30 Dakikalar içinde 1100 bin Kola kalori tüketebilir. İnsanlar artık suda olmasa bile, metabolik hız hala çok hızlıdır, bu da normalden daha hızlı yağ tüketebilir. Bu yöntem en bilimsel ve kaçınılmazdır. Yüzme sadece karnını kapatmakla kalmaz, aynı zamanda tüm vücudu da şekillendirir.

2. Deformasyon üzerinde otururken

Bu hareket özellikle kalın alt karnına sahip insanlar için etkilidir.

Yöntem: Yatağın ucunda uzanın, kalçanın altındaki yatağın dışında kalın ve sonra uyluk karnın üstünde yapmak için dizini bükün. Ellerinizi doğrudan vücudunuzun her iki tarafına yapıştırın ve avuç içlerinizi kalçaların altına koyun. Sonra, karın yavaşça 10’a kadar sayılması zor olmalıHız, bacaklarınızı ileriye doğru düzeltin, ayak parmaklarınız yüzleşmeli, vücudunuzu düz bir çizgi haline getirmeli ve sonra dizlerinizi 5 hızda bükmeli ve uyluklarınızı orijinal konuma geri döndürün. Sırtın, omuzların ve kolların gevşemesine dikkat edin ve midenin zor olduğunu hissedin.

3. Sandalyenin karnı

Bu egzersiz grubu uygun, kolay, hızlı, günlük uygulama için uygun veya ertesi gün.

Sandalyenin karnı

Yöntem: Arka sandalyenin yan tarafında otururken, sandalyenin arkasını iki eliyle tutarak, insan vücudu aşağı kaymış gibi görünüyor Sandalye, arkanın arkasını ve arkanın arkasını rahatlatıyor. Bel ile bel, mümkün olduğunca sandalyeye konulmalıdır. Aynı zamanda, ayaklar bisiklete basmak için sırayla döner. Şu anda, bacak kasları rahatlamalı ve bir ayağın uzanması gerekir. Daha düşük, daha iyi, ancak diğer ayaklar kavisli ., Günde 20 kez sadık kalın.

4. Masaj İnce Karın Yöntemine

Bu en yaygın kullanılan karın kilo kaybı yöntemidir. Yoğurma ve masaj kreminin kullanımı yağın iyileştirilmesi için çok iyidir. Masaj cildin sıcaklığını iyileştirebilir, çok fazla enerji tüketebilir, bağırsak peristalsisini teşvik edebilir, bağırsaktaki besinlerin emilimini azaltabilir, kan dolaşımını teşvik edebilir ve vücuttan fazla suyu deşarj edebilir.

Yöntem: Göbeği merkez olarak almak, karın üzerinde bir soru işareti, soru işareti boyunca masaj, önce sağ tarafta, sol tarafta, her biri 30-50 kez masaj, bir kez masaj gün. Erkeklerin ince göbek ve bel basit egzersiz değişken erkekleri

için en hızlı yol, yüz yüze yüze sahip bir toplumdur. Erkek arkadaşlar da görünüşlerine dikkat etmelidir. Hızlı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız , kendiniz geliştirmelisiniz. Zayıflama planını geliştirmelisiniz! Ama birçok erkeğin kilo vermek için bir kalbi var, ama ne yapacağını bilmiyorlar mı? Aslında, hayattaki birçok küçük spor erkek arkadaşlarının karınlarını azaltmasına yardımcı olabilir!

Previous Article

Ne tür bir egzersiz stabilize edilebilir, hangisi soba borusu egzersizinde en etkilidir

Next Article

Dambellerin doğru egzersiz yöntemi, Dumbbell Fitness’in üç ana yanlış anlaması