Mükemmel bir göğüs eğrisi yaratmak için yarından sonraki günün ekimi

Yorum yapılmamış Share:

Mükemmel vücut hiçbir şekilde ince bir kemik değildir. Sadece meme geliştirme, ince bel ve kalçaların kombinasyonu zarif modanın arkasındaki zarif stile kadar yaşamayacaktır. Ve mükemmel bir figüre sahip olmak istiyorsanız, eğriyi göstermek istiyorsanız, vücudunuzun özellikleri dışında çeşitli güzel şekiller yapmayı unutmamalısınız. Ayakta ve oturma. Doğal güzelliğin bile yarın ertesi günün ekiminden geçmesi gerektiğini unutmayın!

Göğüs çizgisini iyileştirin: Banyo+masaj
Meme geliştirme ürünü+masaj, göğüs hücrelerinin aktifini uyarmak ve meme geliştirme sağlamak için göğüs metabolizmasını ve kan dolaşımını güçlendirebilir.

Eller koltuk altının yanındadır ve memenin dış kenarı boyunca dairesel bir masaj yapar. Sibin dış kenarından masaj yapın ve daha sonra boynun altındaki köprücük kemiğine kadar masaj yapın. Ellerinizi areola’nın üzerine koyun ve yukarı doğru spiral bir masaj yapın. Daireyi göğsün merkezinden klavikulaya alın. Memenin çevresinden, küçük daireler çizerek spiral bir masaj yapın. Göğsünü yavaşça iki eliyle tutun ve hafifçe yukarı çekin. Cilt çok nemli olduğunda meme geliştirme veya göğüsleri hızlı bir şekilde uygulamanız gerektiğini hatırlatın, böylece emilim etkisi daha iyi olacaktır.

Previous Article

Tuz ve karabiber kek

Next Article

Yatmadan önce yoga uygulamak huzur içinde uyuyabilir