Ne tür bir egzersiz stabilize edilebilir, hangisi soba borusu egzersizinde en etkilidir

Yorum yapılmamış Share:

İlk olarak, hangi egzersiz stabilize edilebilir ve bacakları dengelemek ister, ancak spordan çıkmak için çok tembel? Pop! Spordan hoşlanmıyorsanız, daha tembel olacak ve büyüyeceksiniz! Aşağıdaki editörler 3 günlük hayatı tanıtacak İnce bacaklar egzersizi, basit ve pürüzlü ve çalışması kolay, hızlı hareket edin!

1. Yüksek bacaklar yapın

Her gün kalktıktan sonra oturma odasında beş grup yüksek bacak yapabilirsiniz Ya da oda, her grup grubu, her grup bir dakika boyunca, her set bir süre dinlenebilir. Yüksek uçurum iyi bir ince uyluk egzersizidir. Yüksek uçurum olduğunda, uyluklar üzerindeki kaslar onunla dans eder, bu da bacak yağının yakılmasını teşvik edebilir.

2. Bisiklete binme

Bir bisiklete binmek çok yavaş bir aktivite ve çok etkili bir soba borusu egzersizidir. Bisiklet süreci sırasında uyluk kasları egzersiz edilir ve üzerindeki fazla yağ doğal olarak kaybolacaktır.

3. Merdivenlere tırmanmak

Merdivenleri yürümek uyluk kaslarını çekebilir, kan dolaşımını teşvik edebilir ve yağın yakılmasını teşvik edebilir. Bacaklarınızı lekelemek istiyorsanız, daha fazla merdiven yürümek isteyebilirsiniz ve beklenmedik sürprizler olabilir.

2. soba borusunda en etkili olanı bu 1. Çapraz Bisiklet

Bu yerel sıska bacak egzersizi çok etkilidir. Yatmadan önce birkaç dakika boyunca yatakta yapın gece. Düz yat, ayaklarınızı kaldırın, bisikletinizi ayaklarınızda tekmeleyin, günde 200 ila 300 kez yapın ve aynı 80 kez bitirdikten sonra yaklaşık 80 derece ayırın. Bu yöntem, uyluk köklerinin etini ortadan kaldırmak için çok etkilidir!

2. Yüzme

Yüzerken, insanlar genellikle suyun yüzdürmesini suda yatmak ve bütün olarak uzatmak için kullanır. Vücudu, kas çizgilerinin pürüzsüz olması için vücudu kapsamlı, iyi orantılı ve koordineli hale getirin. Sudaki zemin hareketi sırasında kemikler üzerindeki etkinin azalması nedeniyle, kemiklerin şansı azalır ve kemik eklemlerinin deforme olması kolay değildir. Suyun direnci insanların hareketinin gücünü artırabilir, ancak bu yoğunluk karadaki ekipman eğitiminden farklıdır. Çok yumuşaktır. Eğitimin gücü oksijen alanında kolayca kontrol edilir. Kas bloğu çizgileri yapabilir tüm vücudun pürüzsüz ve güzel. Bu nedenle, suda egzersiz tutan bacaklar için, etki özellikle büyüktür. Tabii ki spor. Sporun genel faydalarına ek olarak, birçok benzersiz avantajı da vardır. Atlama ipi saatte 400 kalori tüketir ve halat atlama 10 dakikadır. 30 dakikalık koşu tüketir. Düşük zaman ve yüksek enerji tüketen aerobik egzersizdir. Uzun vadeli kalıcılık bacaklarınızı sağlamlaştırabilir.

4. Çömelme

Çömelme, alt gövdeyi egzersiz yapmanın iyi bir yoludur ve çömelmeler armut şekilli rakamı önemli ölçüde iyileştirebilir. MMS izlerken TV izleyebilir. İğneFarklı soba borusu parçaları için, temel duruşu, hafifçe içe doğru ayakta duran ve bacakların dış kaslarının ve iç kaslarının sıkılmasında önemli etkileri olabilen dışa dönük konumları benimseyebilirsiniz! Sol ve sağda, aksi takdirde sadece önden vazgeçeceksiniz. Pratik yapmaya başladığınızda, kasların sürekli seğirdiğini ve kasların ağrılı olacağını hissedeceksiniz, ancak bu sadece geçicidir.

3. İnce bacakların yanlış anlamaları nelerdir: Egzersiz ne kadar şiddetli olursa, o kadar sıkı bacaklar stabilize edilebilir

Birçok kaş, egzersiz ne kadar şiddetli olursa, soba borusu etkisi o kadar iyi olursa daha iyi olacak. Essence Aslında, şiddetli egzersiz sadece vücudu rahatsız etmekle kalmayacak, aynı zamanda fiziksel kasların ve organların yükünü ağırlaştıracaktır. Önce jogging gibi aerobik egzersizi seçmek istiyorum. Genellikle saatte 6-8km olarak kontrol edilir. Bu hız standardı bu hız standardını aşarsa, sadece sıska bacaklar da bir fil bacak oluşturacaktır!
123] yanlış anlama 2: Sıkı pantolon yağa sıkıştırılabilir, bacakları daha ince hale getirebilir

Şimdi piyasada göründüğünü iddia eden birçok sıkı pantolon. Aslında, bu tamamen güvenilmez. Sıkı pantolon giymek insanlara görsel olarak sadece ince bir yanılsama verebilir, ancak sıska bacaklar için faydalı değildir. Bunun yerine, uylukların içindeki turuncu kabuk dokusuna neden olur ve bacaktaki saç folikülleri yok edilir çünkü uzun – Terim aşınma pantolonu, vücudun vücudun vücudun vücuduna neden olmasına neden olur, böylece cilt serbestçe nefes alamaz ve düzgün bir şekilde terlenemez. Uzun vadede intravenöz damarlara neden olur ve bacak yağında artar.

Yanlış Anlama 3: Masaj emülsiyonu ödeminin uygulanması

Masaj emülsiyonu ödemi de bacakları stabilize etme yöntemidir, ancak mutlaka etkili değildir. Gerçek ince bacak yönteminin masajla gerçekleştirilmesi gerekir. Adım, masaj kremini cilde eşit olarak uygulamaktır ve daha sonra masaj kreminin cilt tarafından emilmesine izin vermek için bacakları hafifçe patlatır. Dışarıda, cilt bakım ürünlerinin detoksifikasyon etkisi kullanılabilir ve aynı zamanda bacaklarda kan dolaşımını teşvik edebilir ve venöz eğriliği önleyebilir.

Yanlış Anlama 4: Kan dolaşımını teşvik etmek için varisli damar çorapları takın ve bacakların kilo vermek kolaydır

Varisli damarları tedavi etmek için kullanılan çoraplar iki türe ayrılır: sağlık ve tedavi. Bu tür çoraplar sadece şiddetli venöz damarları olanlar tarafından kullanılır. İnce bacaklar için kullanılırlarsa, sadece bacaklar üzerinde basınca neden olur ve kan dolaşımını virajsız hale getirirler, bu da sonunda kılcal rüptür gibi kötü semptomlara yol açar. Bacaklarınızı stabilize etmek istiyorsanız, bambu kömür lifinin yağlı çoraplarını seçmek ve daha sonra aerobik egzersizle egzersiz yapmak en iyisidir.

Dördüncü, sıska bacakların önlemlerinin bir çift güzel bacağı vardır, neredeyse tüm kadınların kalbi. Bacaklarınızı daha seksi ve çekici hale getirmek için birçok kaş ileriye gider ve takip eder. Bununla birlikte, soba borusunun önünde, Xiaobian hala Meimei’nin ilk olarak düz olmamak için aşağıdaki önlemleri anlamasını önerir.

1. Kendi kalın bacaklarınızı aramamanın ve diğer insanların soba borusunu körü körüne öğrenmenin nedeniYasa.Kalın bacaklar şunlara ayrılabilir: yağ, kas, ödem.Sadece bir tür bacak arayarak.

2. Kilo kaybı sırasında sadece sebze yiyin.Çoğu MM, uzun süre yağ yiyebildikleri sürece yağ atabileceklerini düşünüyor. Bu yöntemin sadece karınlarını azaltan insanlar için, ancak bacakları uygun skorlamak isteyen MM için bazı etkileri olabilir.Ayrıca, bazı sebzeler etten daha yüksek kalori içerir.

3. Sıska bacakları çalıştırmak düşündüğümüz ince bacakların ilk yolu olmalı. Koşmak gerçekten ince bacaklar olabilir, ancak aslında ince bacaklar için egzersiz yapmanın en iyi yolu koşmaktır, ancak “hızlı yürümek , hızla yürümek “”.

Previous Article

Kilo Verme ve Kilo Verme, Yüksek Sıcaklık Yoga Yıldızı Zayıflama

Next Article

Erkekler kilo verir, erkeklerin büyük karınlarını nasıl kaybettiğini ortaya çıkarır