“Yedi Karakter”, seksi boyun yetiştirmenize yardımcı olmak için göbek dansınızı ve göbek dansınızı öğrenmenizi söyler.

Yorum yapılmamış Share:

Bu tür bir dans göbek dansı olarak adlandırılsa da, aslında sadece karın egzersizi değil, tüm vücudun hemen hemen her kasıdır. Melodiyle eşsiz bir dans tarzına sahip bir doğaçlama dansıdır. Çok güçlü, aynı zamanda şaşırtıcıdır. Kadın boyun çizgilerinin yetiştirilmesi.

Omuz

1. Kol vücudun her iki tarafına yerleştirilir ve doğal olarak sarkır.

2. Omuz eklemlerine odaklanmış, etrafındaki büyük kol ekleminin dönüşünü sürün. Her iki tarafta veya aynı zamanda ayrı olarak yapılabilir.

3. Omuzları sallamanın zorluğu nispeten yüksektir ve ilk başta hilelerinizi gerçekleştiremezsiniz. Bununla birlikte, bu eylemi öğrenmek için, önce omuzun gücünü ve esnekliğini uygulamak önemlidir.

Dengeli omuzlarla, omuzları sallamayı öğrenmek büyüleyici köprücük kemiği ve omuzların kenarları uygulayabilir.

Boyun

1. Göğsünüzü uzatın, gücünüzü ve dikkatinizi boynun her iki tarafındaki kaslara ve sinirlere odaklayın.

2. Geri germe. Temel olarak vücudun bakımı öncülünde, kaslar başı kaslarla sol ve sağ taraflara sürer ve gözler döndürülebilir, ancak başının başına dikkat edin. kafa.

Bu eylem sayesinde, dik, güzel ve esnek boyun eğitebilir ve yüksek -tesadüfi servikal hastalığı önlemek için.

Güzel bir vücut sanatı olarak, zarif ve seksi ve yumuşak bir dans dili oluşturmak için pelvis, kalçalar, göğüs ve kollar ve göz kamaştırıcı kasık salıncak hareketleri ile göbek dansı, kadın bedenlerinin kadın bedenlerine tam oyun vermek kadınlığın güzelliği. Aşağıdaki editörler size göbek dansının 7 karakter taktiklerini herkese öğretecektir.

Dalgalar u0026 mdash; u0026 mdash; Vücut bir dalga gibidir

Bu eylem bel ve karın, önce beyin kabuğuna ve sonra boyun ve göğüs adımlarına odaklanmıştır. Bir set Circle aynı. Yılın yanına baktığımızda, vücut bir u0026 ldquo; s u0026 rdquo;

Yerleştirme u0026 mdash; u0026 mdash; kasıkları 8 kelime gibi sallayın

Krotunuzu nasıl yukarı doğru hareket ettireceğinizi bilmelisiniz. Kasıkınıza böyle gittiğinizde, kasıklarını düz bir u0026 ldquo; 8 u0026 rdquo çizmek için kullanmaya çalışın;

Shake u0026 mdash; u0026 mdash; karın boncukları sallayın

Hafifçe yukarı ve aşağı sallanırken, çalkalamanız nedeniyle karındaki renkli incileri görmelisiniz ve göbek üzerindeki küçük yağ da hafifçe takip eder. mdash; hafifçe esnemiş diz güçlü bir şekilde bükülmüş

Karın ve kasık titreşimi hafif fleksiyon ve bacakların bacakların ve dizlerdeki hisseleri ile yapılır. Titreşim enfeksiyonu bir rüya. , vücudunuzu bağlayın ve karnınıza odaklanın ve bilinçin merkezi noktası olarak hareket edin.

Döküm u0026 Mdash; u0026 mdash; Dağınık hanedanı atarak

Belini çalıştırabilir ve kalçalarınızı tekrar anlatabilirsiniz ve gecenin ortasındaki çömelme durumu, uçuşa doğru Vücudun üst ve alt genliğinin dönüşümü vücudunuzu beliniz ve karnınızla dans eder. Şu anda üst ekstremitelerinizi çalıştırabilir ve tüm vücudu bükebilirsiniz.

Ting u0026 mdash; u0026 mdash; göğsünüzü mümkün olduğunca açın

Alt gövde sabittir, sadece belinizin üstünde üst vücut. Her şeyden önce, omuzlarınızı geri gönderin ve göğüslerinizi gönderin. Sonra, kaplama vücuttır, sanki uzun ve boymiş gibi ve aynı zamanda göğsünüzü sürmek için ritmik olarak olmalısınız.

u0026 Mdash; u0026 mdash; vücudun ağırlık merkezini değiştirmeden bağlayın

Göbek dansının hareketi tüm vücudun bir tür gevşemesidir. Ani hao, vücut rahatlamasına izin verin ve üst uzuvların kablo gövdesini çözmek için kullanılmasına izin verin.

Previous Article

Servikal erozyon üç dereceden fazla mı?

Next Article

Muz soyma ayaklarının faydaları nelerdir? Muz derisi ayakları daha düşük kan basıncına batırabilir mi?