Yoga göğüsler olabilir mi?

Yorum yapılmamış Share:

Makale Kataloğu I. Yoga Meme Geliştirme 2. Başlangıç u200bu200bYoga Önlemleri 3. Yoga Yoga Uygulamak İçin Uygun Değildir, Meme Geliştirme yapabilir misiniz. Göğüs geliştirme olabilir. Tüm vücut egzersizine ek olarak, yoga herkesin yerel kilo kaybı gerçekleştirmesine yardımcı olabilir. Yoga kilo kaybı sadece kilo kaybetmekle kalmaz, aynı zamanda herkesin meme geliştirmesine de yardımcı olabilir. Yoga, insanların göğsünün yükselişini de yapabilir.

2. Yoga Göğüs Geliştirme Hareketleri Nelerdir

2.1, Dış Boyama Çemberi

Bu eylemi yaparken, dairenin eylem genliği daha büyük olmalı, o kadar büyük olursa Eylem, egzersiz ne kadar çok aralık, göğsüne yardımcı olabilir ve aynı zamanda ince kol yardımcı olabilir. Sap 90 dereceye bükülmüş, dirsek göğüs ile dengeleniyordu ve avuç içi dışarıydı. Dirkeleri dirseklerinizle çizin ve 10 kez tekrarlayın.

2.2, dirsek göğsünün hareketi göğsün iyileştirilmesine yardımcı olabilir ve göğüs çizgisini güçlendirir. Elinizi çektiğinizde, omuz pozisyonuna mümkün olduğunca dokunmaya çalışmanız gerektiğini, böylece etkinin daha iyi olacağını unutmayın. Sağ dirseğinizi bükün, kulaklarınızın arkasına yerleştirin ve sol elinizi omuzlarınıza bükün. Nezle, sağ dirseğinizi en yüksek seviyeye çıkarmaya çalışın ve hareketi 10 saniye sürdürün. Sol dirsek kulakların arkasına büküldü ve sağ el omuzlara büküldü. Solun, sol dirsek de mümkün olduğunca geliştirilir ve her iki taraf 10 kez tekrarlanır.

2.3, Göğsünüzü göğsünüzle bükün

Beline dikkat edin, göğüs dik olmalı ve ayaklar omuzlarla aynı genişliği açmalıdır. Her gertiğinizde durdurmanız tavsiye edilir, bu nedenle etki daha önemli olacaktır. Ellerinizi kaldırın, ellerinizi esnetin, avuç içlerinizi başınızın arkasına koyun, önce nefes al ve dirsekleriniz ve kulaklarınız dengeli. Nefes verin, üst vücudunuzu sola hareket ettirin, mümkün olduğunca sınıra geçin ve sonra yavaşça orijinal konuma geri dönün. Bir nefes alın, yavaş nefes alın, üst vücudunuzu sağa hareket ettirin ve her iki tarafta 5 kez tekrarlayın.

3. Yoganın etkileri nelerdir

Yoga metabolizmayı hızlandırabilir, vücuttaki atıkları giderebilir, vücut onarımını, güzelliği içeriden ve dışarıdan koşullandırabilir; yoga size zarafet ve ışık getirebilir gövde, 提高人 的 內外 的 氣質 氣質 肌體 肌體 彈性 彈性, 身體 四 肢 均衡 、 、 身心 身心 身心 身心 身心 身心 、 、 各 各 各 各 各 種 種 種 種 種 種 種 種 種 治療痛 、 omuz ağrısı, servikal ağrı, baş ağrısı, eklem ağrısı, uykusuzluk, sindirim bozuklukları, dismenore, saç dökülmesi vb. Tüm önemli etkileri vardır; yoga fiziksel ve psikolojik sistemi düzenleyebilir, kan ortamını geliştirebilir, endokrin dengesini geliştirebilir ve endokrin dengesini teşvik edebilir ve Enerji.

Yeni başlayanlar için yoga için önlemler 1. Yoganın aç karnına uygulanması kolaydır; yemeklerden 3 ila 4 saat sonra, içme sıvılarından yaklaşık yarım saat sonra pratik yapmak daha iyidir.

2. Yoga egzersizleri sürecinde veya vücudunuz sallanmalarında fiziksel güç varsa, lütfen liyakat toplayın ve hemen geri yükleyin, çok fazla devam etmeyin.

3. Yoga egzersizleri yaparken, hissediyorsanızVücudun eklemleri hafif bir “tıklama” sesi çıkardığında, endişelenmeyin, bu vücudunuzun gevşemeye başladığını gösterir. Bununla birlikte, aynı eklem her zaman bu durumda tekrar tekrar gerçekleşir ve ağrı eşlik eder, lütfen antrenöre zamanında söyleyin.

4. Acı belirli bir duruş yaparken vücudun belirli bir bölümünde meydana gelirse, hemen durun ve koç rehberliğinden sonra aynı duruşu vermelisiniz. Acı devam ederse, lütfen bunu kısa sürede yapmayın.

5. Yoga egzersizleri yaparken, lütfen vücudunuzu hissettirmek için aksiyona odaklanın. Ve her duruşta 4 saniyeden az olmamakla birlikte kalın.

6. Çok yaşlı veya boynun arkasına zarar veren insanlar, omuzların, yoga duruşunun uygulamasına başlayıp başlamayacağına karar vermeden önce bir doktor veya koçun görüşünü almalıdır.

Yoga uygulamak için uygun olmayan 1. Boyun ve lomber spondilozu olan hastalar

Pulluk tipi gibi yoganın belirli eylemlerini uygularsanız, disk herniasyonuna veya orijinaline neden olmak kolaydır Durum. Şiddetli için.

2. Kardiyovasküler hastalığı veya obezitesi olan hastalar

Ters bir etki gibi hareket şiddetliyse, kalp üzerindeki yükün artması ve rahatsızlığa neden olması muhtemeldir.

3. Orta yaşa girdikten sonra kalabalık

ligament, eklem dejenerasyonu, kaslar serttir, zorla güçlü kas koruması ve desteği olmadan yoga hareketleri uygulamak, zorla pratik yapmak ve uygulamak zor Başlangıçta kırılgan olan servikal ve omurga, şüphesiz kas suşuna ve vertebraline kolayca yol açabilecek büyük bir “zorluk” dir. Çocukluğundan beri yoga yapmadığınız sürece, vücudunuz esnektir.

4. Osteoporozlu hastalar

Özel osteoporoz kadınları. Kemik sertliğindeki azalma ve artan kırılganlık nedeniyle, yoga uygularken, biraz dikkat sıkıştırılmış kırıklara veya vertebral rüptüre neden olabilir.

Previous Article

Kung Fu Yoga Nasıl Atlanır

Next Article

Yoga ne çalışabilir?