Czy Hue Circle Circle może cienka talia?

Brak komentarzy Share:

Po pierwsze, czy Hula Circle Circle cienką talię? Obrócenie Hula Circle jest bardzo prostym ćwiczeniem. Możemy grać w domu w domu, szczególnie niektóre kobiety podobne. Obrócenie koła Hula może pomóc naszej ruchliwości w przewodzie pokarmowym, skutecznie pomóc w trawieniu, złagodzić ulgę, Uwolnij to zjawisko zaparć, więc może zwrócić uwagę na następujące punkty na cienką talię.

1. Jak długo efekt sprawności

ogólnie rzecz biorąc, skręć 4-6 razy w tygodniu, 2-3 grupy za każdym razem, 20-30 minut w każdej grupie. W minutach , zwykle nie przekracza 45 minut.

Obrócenie koła jest ćwiczeniem ogólnoustrojowym, które może osiągnąć efekt odchudzania ćwiczeń, ale przesłanką jest to, że czas ćwiczeń musi być wystarczająco długi.

Ponieważ intensywność ruchu koła ruchu nie jest silna, tylko czas na odpowiednio rozszerzenie ćwiczenia i trwałe działanie jest osiągnięcie etapu ćwiczeń aerobowych. Tylko w ten sposób może spożywać tłuszcz przechowywane w ciele i zbyt dużo kalorii.

2. Czy cięższy efekt HOH WIR?

Na co powinienem zwrócić uwagę przy wyborze okręgu Hula? W rzeczywistości nie jest tak, że im bardziej cięższa talia, im lepsza, im lepsza, im cięższy Hulai musi poświęcić więcej wysiłku na początku, ale staje się bezwładnością.

W rzeczywistości klucz do cienkiej talii Hula Circle leży w czasie ćwiczeń. W przeciwnym razie krótkoterminowe ćwiczenie to tylko ćwiczenia beztlenowe, a będzie wymieniany tylko na bolesność mięśni bez konsumpcji Nadmiar kalorii.

Istnieje inny powód, dla którego nie można wybrać koła z nadwagi, to znaczy pierścień Hulai uderzy w brzuch, a narządy z tyłu, gdy jest wstrząśnięty. Jest również stosunkowo duży i może zranić Viscera . Jeśli chcesz tego uniknąć, musisz wybrać umiarkowaną wagę.

Po trzecie, ci, którzy mają mięśnie lędźwiowe lub niedobór wapnia, nie nadają się do odrzucenia niechlujnej talii

Hulai Cienka talia jest cienką talią z średnim ruchem, odpowiednim dla młodych ludzi, złej talii i mięśnie brzucha ludzie w środku, które są tłuszami, młodych mężczyzn i kobiet z większą akumulacją tłuszczu w talii i mają dużą część obwodu talii.

Ale dzieci i osoby starsze należy stosować ostrożnie. Pacjenci z przerostem kości kręgosłupa lędźwiowego, przepukliną dysku lędźwiowego oraz pacjentów z nadciśnieniem i chorobami serca nie są odpowiednie.

2. Wady korzyści i wad koła rzędowego

Hulai jest prostym ćwiczeniem talii, z niewielką ilością ćwiczeń, więc nie można osiągnąć wpływu całego ciała. Część huśtacza jest tylko na skrzyżowaniu kręgosłupa lędźwiowego klatki piersiowej. Gdy kręgosłup jest nadmiernie skręcony lub nagle wzrasta ciśnienie brzucha, może powodować nagłe zmiany ciśnienia w kręgosłupie i powodować pęknięcie naczyń krwionośnych.

Wychodząc z kręgu sprawności, musimy zwrócić uwagę na naukę, w przeciwnym razie będzie ona przynosi efekt przeciwny do zamierzonego. Najpierw zwróć uwagęCzas ćwiczeń nie powinien być zbyt długi. Zasadniczo normalne ćwiczenie normalnych dorosłych jest najlepsze przez 15-20 minut; okrąg odcienia nie powinien być zbyt ciężki, rozmiar nie powinien być zbyt duży, waga jest prawdopodobnie stopniem stopnia Palec wskazujący i środkowy palec. Pacjenci z osteoporozą nie są odpowiednie dla tego sportu.

Jak uniknąć wad osiągalnego koła

Zanim zdrowa osoba zostanie przeniesiona, należy wykonać ruchy rozciągające, rozciągnąć więzadło, aby uniknąć skręceń.

pół godziny przed posiłkami, po 1 godzinie po posiłku, odwróć się.

Około 20 minut za każdym razem i trwaj.

Podczas obracania musisz być jednolity w lewo i w prawo. Na przykład skręć w lewo przez 10 minut, a następnie skręć w prawo przez 10 minut, aby boki brzucha mogły być jednolite.

Zaleca się wykonanie niewielkiego masażu brzucha po obróceniu koła, aby pomóc spalanie tłuszczu.

Czy rząd krąży cienka cienka talia? Prawidłowa metoda podczas odwracania się, przekręcał talię i nie odważył się odwrócić w przyszłości. Dlatego każdy musi opanować właściwą metodę, aby osiągnąć cel utraty wagi.

3. Jakie są środki ostrożności dotyczące obracania okręgu Hula 1. Po pierwsze, umieść pierścień Hula na talii

Obróć okrąg Hula w dłoni, a potem talia zaczyna go trząść . Należy do skoordynowanego ruchu. Jeśli spróbujesz kilka razy, opanujesz prawa.

2. Czas na odwrócenie

Jeśli jest to lekki okrąg Hula, możesz grać go poprawnie. Około 30 minut. Jeśli jest to zaostrzone koło Hula, jest to około 15 minut. Łatwo jest przez długi czas szlifować talię. Talia stanie się coraz bardziej bolesna, więc kiedy zaczniesz na początku, kontroluj swój czas.

3. Obrót wzoru kół okręgu Hulu

Czas na okrążenie, będzie bardzo prosty i chce się trudny. Możesz jednocześnie potrząsnąć dwoma kręgami Hula w talii. Więcej testów zostało przetestowanych przez siłę wszystkich. Należy zauważyć, że okrąg Hula w kształcie światła jest mniej szlifowany i jest bardziej odpowiedni dla podwójnej warstwy superpozycji.

4. Utrzymanie koła Hulu

Hulai jest również przenośnym sprzętem sportowym. Każdy nie powinien być zbyt wilgotny i ciemny w miejscu, w którym wszyscy splątają się. Niektóre kadłubowe pierścienie są częścią żelaza. Jeśli zostaną umieszczone w wilgotnym miejscu, łatwo jest zranić pierścień Hulai. Połóż to w temperaturze pokojowej, po prostu zejdź do woli.

5. Nie wybieraj zbyt ciężki

Hulai ma pewne efekty masażu masy ciała, są terazWiele szczególnie ciężkich kręgów Hula nie jest w rzeczywistości odpowiednich dla zwykłych kobiet.

Zbyt ciężkie kółka Hula nie sprzyjają wstrząsnięciu przez długi czas i nie jest dobre dla koordynacji fizycznej. Długookrotnie wstrząsające koło Hula spowoduje narządy wewnętrzne i mięśnie. Nigdy nie nadużywaj swojego ciała zbytnio, nawet jeśli kości wokół miednicy zostały uszkodzone po długim czasie.

Hulai nie powinien być zbyt ciężki, ale nie powinien być zbyt lekki, ponieważ zbyt lekkie koło Hula będzie szczególnie pracochłonne podczas obracania mięśni. Waga koła Hue najlepiej go znieść.

6. Najlepiej jest odwrócić się przez ponad 30 minut

Wybierz własne koło Hula, a możesz nadal ćwiczyć regularnie i ilościowo. Na początkowym etapie koła HALU może być obolały w talii i brzucha następnego dnia i stopniowo poprawi się w przyszłości.

Dlatego można go przyspieszyć co 4 dni do każdego dnia lub dwóch dni. Hulai to ćwiczenie aerobowe, które zużywa mniej kalorii. Powoli i ciągłe spalanie tłuszczu jest dobrym ćwiczeniem. Aby osiągnąć najlepszą utratę masy ciała, ruch musi być utrzymywany przez ponad 30 minut. Pozwól, aby tłuszcz w talii spłonął nieco pod podwójnym skutkiem ćwiczeń i masażu.

7. Prędkość obrotu Hulana nie jest łatwa do zbyt szybkiego

Obracanie pierścienia odcienia, aby utrzymać stabilną i jednolitą prędkość, nie bądź zbyt szybki i przytłoczony. Ciało jest zrelaksowane i wskazane jest, aby oddychać jednolicie. Nie musisz być zbyt impasem u stóp. Możesz nieznacznie poruszać się, aby uniknąć długoterminowych ćwiczeń i spowodować lokalne mięśnie i zmęczenie stawów.

Hulai może cieńować talia i brzuch, ale wciąż jest to ruch systemowy, który jest bardzo zdrowy. Po obróceniu okręgu Hula możesz również wykonać prosty rozluźnienie całego ciała, delikatnie klepiąc talię i brzuch dłońmi, powodując, że krążenie krwi nie można się spoglądać.

Czwarty, metoda utraty masy ciała Huded Circle tył -w stylu głównym ramionami ramion, boki talii i tył tyłu

1. Stosuj stopy za pomocą stóp za pomocą stóp za pomocą stóp za pomocą stóp za pomocą stóp za pomocą stóp Twoje ramiona i szerokość. Punkty i pozycje o godzinie 9, przytrzymaj koło Hula, aby trzymać 30 cm od ciała. Wdychaj i przytrzymaj klatkę piersiową, staraj się zacisnąć łopatki.

2. Obróć pierścień Hula zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż lewa ręka zostanie umieszczona bezpośrednio nad głową, a prawa ręka znajduje się za biodrem. Utrzymuj się w 10 sekund, powoli oddychaj głęboko i poczuj, że mięśnie się rozciągają.

3. Wracając do początkowej postawy, obróć pierścień Hula w przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, aż prawa ręka zostanie umieszczona bezpośrednio nad głową, a lewa ręka znajduje się za biodrem. Utrzymuj się w 10 sekund, weź głęboki oddech, a następnie wróć do stanu początkowego.

Po przodzie -główny atak na plecy, ramiona i ramiona

1. Stań z obiema stopami z tą samą szerokością ramion, trzymaj okrąg Hula za pomocą obu rąk, pokazując 10 Punkty i 2, odpowiednio. i umieść go przed stopami. Usiądź na kolanach i bioder i zatrzymaj się około 1 metra od ziemi. Wspieraj ciało kołem Hula, jak pokazano na zdjęciu proste, wyprostuj ramiona i poczuj, że ramiona są rozciągnięte.

2. Kontynuuj rozciąganie ciała do przodu, aż brzuch zostanie wklejona do uda, a następnie staraj się wyciągnąć ręce do przodu i poczuć, że kręgosłup i tył powoli się rozciągają. Jednocześnie weź głęboki oddech, rozluźnij szyję i trzymaj głowę twarzą w dół. Po 10 sekundach wytrwałości powoli stań w pozycji pionowej.

直立 扭腰 —— 主攻 腹部 、 雙 肩 及 背部

1 、 與 „后舵式” 的 初始 一樣 , 腳尖朝 前 雙 腿 與 肩同 寬, 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部 頭部Zachowaj linię z kręgosłupem.

2. Obróć ciało w lewo i w prawo, aż klatka piersiowa i głowa skierują się w jedną stronę, utrzymują się przez 10 sekund i głęboko oddychają.

Po ukończeniu ciepłego ćwiczenia wstrząśnij całym ciałem, rozluźnij mięśnie, a następnie wejdź do następnej akcji.

Super Hula -Główny atak brzucha, dolna część pleców

Prawidłowe jest podniesienie dolnej szczęki, trzymanie ramion, klatki piersiowej i głowy stabilne i stabilne oraz utrzymanie kolan relaksu .

Zła rzeczą jest to, że podczas obracania koła nie wpatruj się w okrąg Hula (w przeciwnym razie zepsuje cały rytm), nie zginaj talii ani przesadzony.

1. Niech pierścień odcienia obróć talię i skręć w lewo i w prawo.

2. Powoli obracaj się na początku i znajdź rytm.

3. Następnie połóż ręce na głowie (ta akcja może utrzymać stabilność ciała).

4. Po skręceniu 3 minut zatrzymaj, a następnie obracaj się w przeciwnym kierunku przez 3 minuty.

Previous Article

Jak schudnąć w krótkim czasie, jakie są rodzaje ćwiczeń, aby schudnąć

Next Article

Wspinając się po schodach, aby schudnąć, czy schody schudną?