Czy joga może być piersiami piersiowymi?

Brak komentarzy Share:

Katalog artykułu może wzmocnić piersi. Oprócz ćwiczeń całego ciała, joga może również pomóc wszystkim w wykonaniu lokalnej utraty wagi. Utrata masy ciała jogi może nie tylko schudnąć, ale także pomóc wszystkim ulepszaniu piersi. Joga może również zwiększyć wzrost klatki piersiowej.

2. Jakie są ruchy wzmacniające piersi jogę

2.1, zewnętrzne koło malarskie

Podczas wykonywania tego działania amplituda działania powinien być większa, im większa jest większa Działanie, ćwiczenie, im bardziej jest zasięg, może pomóc klatce piersiowej, a także może pomóc cienkie ramię. Uchwyt zgięty w 90 stopni, łokieć równoważyła się z klatką piersiową, a dłoń dłoni była na zewnątrz. Narysuj okrąg łokciami i powtórz 10 razy.

2.2, ruch łokcia może pomóc poprawić klatkę piersiową, dzięki czemu linia klatki piersiowej jest silniejsza. Pamiętaj, że po ciągnięciu ręki powinieneś spróbować dotknąć pozycji barku w jak największym stopniu, aby efekt był lepszy. Zegnij prawy łokieć, umieść za uszami i zgnij lewą rękę na ramionach. Wdychaj, staraj się zwiększyć prawy łokieć do najwyższego i utrzymuj ruch przez 10 sekund. Lewy łokieć pochylił się za uszami, a prawa ręka pochylona na ramionach. Wdychaj, lewy łokieć również poprawia się tak bardzo, jak to możliwe, a każda ze stron powtarza się 10 razy.

2.3, zgnij klatkę piersiową klatką piersiową

Zwróć uwagę na prostą talię, klatka piersiowa powinna być wyprostowana, a stopy powinny otwierać tę samą szerokość jak ramiona. Wskazane jest, aby zatrzymać się za każdym razem, gdy rozciągasz się, więc efekt będzie bardziej znaczący. Podnieś ręce, zgina ręce, włóż dłonie za głowę, wdychaj najpierw, a łokcie i uszy są zrównoważone. Wydychaj, przesuń górną część ciała w lewo, jak najwięcej przejdź do limitu, a następnie powróć do pierwotnej pozycji. Weź oddech, oddychaj powoli, przesuń górną część ciała w prawo i powtórz 5 razy z każdej strony.

3. Jakie są skutki jogi

Joga może przyspieszyć metabolizm, usuwać odpady w ciele, naprawę ciała, uwarunkowanie piękna od wewnątrz i na zewnątrz; joga może przynieść elegancję i światło korpus, 提高人 的 內外 在 的 氣質; 瑜伽 能 增強 身體 力量 和 肌體, 身體 四 肢 均衡, 使 你 變得 越來越 開朗 、 活力 、 愉悅; 瑜伽 能 預防 和 治療 各 種 種 身心 相關 的 疾病, 背痛 、 Ból barku, ból szyjki macicy, ból głowy, ból stawów, bezsenność, zaburzenia trawienne, dysmenorrhea, wypadanie włosów itp. Mają znaczące działanie; joga może regulować układ fizyczny i psychologiczny, poprawić środowisko krwi, promować równowagę endokrynologiczną i wypełniać energia.

Środki ostrożności dla jogi dla początkujących 1. Joga jest łatwa w utrzymaniu praktyki pustego żołądka; 3 do 4 godzin po posiłku, lepiej ćwiczyć około pół godziny po wypiciu płynów.

2. Jeśli w procesie ćwiczeń jogi występuje siła fizyczna lub wstrząs twoje ciało, proszę zebrać zasługę i przywrócić ją natychmiast, nie trwaj zbytnio.

3. Podczas przeprowadzania ćwiczeń jogi, jeśli czujeszKiedy stawy ciała wydają lekki dźwięk „kliknij”, nie martw się, to pokazuje, że twoje ciało zaczyna się poluzować. Jednak ten sam staw zawsze występuje w tej sytuacji i towarzyszy mu ból, proszę powiedz trenerowi na czas.

4. Jeśli ból występuje w określonej części ciała podczas wykonywania określonej pozycji, zatrzymaj się natychmiast i musisz podać tę samą postawę po wskazówkach trenera. Jeśli ból trwa, nie rób tego w krótkim czasie.

5. Podczas ćwiczeń jogi skoncentruj się na akcji, aby twoje ciało się czuło. I pozostań w każdej pozycji przez nie mniej niż 4 sekundy.

6. Ludzie, którzy są bardzo starzy lub uszkodzili kark, ramiona, muszą najpierw uzyskać opinię lekarza lub trenera przed podjęciem decyzji, czy rozpocząć praktykę postawy jogi.

, który nie nadaje się do ćwiczenia jogi 1. Pacjenci ze szyją i spondylozą lędźwiową

Jeśli ćwiczysz pewne działania jogi, takie jak rodzaj pługa, łatwo powodować przepuklinę dysku lub oryginał Stan. W przypadku ciężkiego.

2. Pacjenci z chorobą sercowo -naczyniową lub otyłością

Jeśli ruch jest ciężki, na przykład odwrócone działanie, prawdopodobne jest, że ciężar serca wzrośnie i spowoduje dyskomfort.

3. Po wejściu w średni wiek tłum

więzadło, zwyrodnienie stawów, mięśnie są sztywne, przymusowo praktykujące ruchy jogi bez silnej ochrony mięśni i wsparcia, siłą praktykującą i trudno ćwiczyć szyjka macicy i kręgosłupa, które pierwotnie były kruche, są niewątpliwie ogromnym „wyzwaniem”, które może z łatwością prowadzić do odkształcenia mięśni i niewłaściwego umieszczenia kręgosłupa. O ile od dzieciństwa ćwiczysz jogę, twoje ciało jest elastyczne.

4. Pacjenci z osteoporozą

Specjalne kobiety osteoporozy. Ze względu na zmniejszenie twardości kości i zwiększonej kruchości podczas ćwiczenia jogi nieco uwagi może powodować szczelinę sprężone lub pęknięcie kręgów.

Previous Article

Jak skakać kung fu joga

Next Article

Truskawkowy gorący makaron kremowy