Czy joga może leczyć spondylozę szyjki macicy?

Brak komentarzy Share:

Katalog artykułu 1. Czy joga może leczyć spondylozę szyjki macicy 2. Jakie są asany leczenia jogi spondylozy szyjki macicy? Jak ćwiczyć jogę jogi, czy spondyloza szyjki macicy 1. Czy joga może leczyć spondylozę szyjki macicy [123?]
Joga może leczyć spondylozę szyjki macicy. Joga to kampania wprowadzona za granicą. Ze względu na swoją rolę w kształtowaniu i innych aspektach jest kochana przez Chińczyków. Z perspektywy medycyny sportowej joga ma pewne zalety kręgosłupa szyjnego, zwłaszcza niektórych ruchów, takich jak wysiłki, kołyszące się, kojące i zmęczone kręgosłup i szyję, rozciągając talię i ramiona, które mogą nie tylko złagodzić zmęczenie szyi i talii mogą Zwiększ także mięśnie odpowiednich części i zapewnij ochronę kręgosłupa szyjnego.

Chociaż joga ma pewne korzyści, aby zapobiec spondylozy szyjki macicy, niektórzy pacjenci z spondylozą szyjki macicy mogą również osiągnąć cel leczenia przez jogę. Należy jednak zauważyć, że joga nie jest odpowiednia dla wszystkich pacjentów ze spondylozą szyjki macicy. W szczególności niektóre ruchy jogi są nie tylko dobre dla kręgosłupa szyjnego, ale także mogą powodować, że pacjenci ze spondylozą szyjki macicy zwiększają ich stan, a nawet sparaliżowane! Odpowiednie raporty w Internecie wskazują, że pacjenci ze spondylozą szyjki macicy są spowodowane ruchem podczas ruchu podczas ruchu podczas ruchu podczas ruchu podczas ruchu podczas ruchu podczas ruchu podczas ruchu Ruch jogi. Ostre uszkodzenie rdzenia kręgowego prowadzi do wysokiej paraplegii!

2. Korzyści z jogi

2.1, Reguluj fizjologię, pożywienie ciała

Joga podkreśla, że u200bu200bciało jest A Cały, składający się z kilku części, składający się z kilku części, o ile każda część jest zdrowa, ciało można poprawić. Praktykując jogę, można poprawić funkcje fizjologiczne człowieka, a codzienne zmęczenie może również zwolnić. Ponadto joga ma również wpływ na poprawę złego nastawienia, zwiększania pewności siebie i zapobiegania różnym chorobom.

2.2, kojące emocje, dekompresja i odżywczy serce

poprzez dostosowanie oddychania, medytacji i medytacji ludzie mogą rozluźnić ludzi. W rezultacie można również złagodzić napięte emocje. Jeśli chcesz uspokoić swoje serce i polecić dobrą mentalność, możesz chcieć ćwiczyć jogę.

2.3, Uwarunkowanie piękna, zatrzymanie młodzieży

Masuj narządy wewnętrzne, pchając i ciągnąc, wzmacniając w ten sposób funkcję narządów i regulując ludzki endokrynnik, co powoduje, że metabolizm przyspieszy, przyspieszając, Istnieje jakaś pomoc w starzeniu się i utrzymanie młodzieży. Ponadto część pomiaru części jogi może poprawić mięśnie twarzy, zmniejszyć zmarszczki twarzy i osiągnąć efekt „ciągnięcia”.

3. Klasyfikacja jogi

3.1, Joga Flow

Joga przepływowa jest bardzo popularną jogą, która jest przekazywana z Zachodu, czyli joga harchowa i asanga, Mieszany.

Związek między jogą wzoru daje ludziom poczucie jednego celu, więc nazywa się to „jogą przepływu”. Ma kombinację kombinacji procesu podobnego do chmury, aby wzmocnić ciało, podkreślając harmonijność ćwiczeń i oddychania oraz kompleksowe ćwiczenia, takie jak rozciąganie, siła, elastyczność, wytrzymałość i koncentracja.

Każdy ruch jogi przepływowejZatrzymaj się na dłuższy czas, aby poczuć piękno każdego cala powietrza i ciała ciała.

odpowiednie dla zdrowych młodych ludzi, tych, którzy chcą schudnąć i detoksykacja, harch joga przez ponad pół roku. Nie zaleca się praktykowania słabych i chorych ludzi. Dla tych, którzy mają łagodny autyzm, ludzie, którzy nie są skoncentrowani, mają również dobre efekty kondycjonujące.

3.2, gorąca joga

Hot Joga, znana również jako joga o wysokiej temperaturze lub joga cieplna, to znaczy w środowisku wysokiej temperatury 38 stopni-40 stopni, joga.

Środowisko o wysokiej temperaturze składa się z 26 działań rozciągania, co jest elastycznym ruchem, który może poprawić miękkość kręgosłupa i odpowiednie dla rodziny biurowej.

Ponadto środowisko w wysokiej temperaturze gorącej jogi może szybko się pocić, pomagać poprawić migrenę, ból dolnej części pleców, sprawić, że ludzie czują się młodsi i opóźniają starzenie się. Może również bezpośrednio stymulować neurotroficzny układ mięśni, zmniejszając w ten sposób wagę.

Jakie są asany leczenia jogi spondylozy szyjki macicy 1. Typ przedłużenia kota

Klaper klęka na podłodze, wspiera ciało obiema rękami, wdychanie, kręgosłup rozciąga jest w górę, szyja jest w górę podnoszącą w górę, w tym samym czasie biodra są przechylone w górę, wydychając, klatka piersiowa, głowa głowy, szyja w dół i zaciska głowę brzucha, aby uczynić całość w tyle, jak to możliwe.

Funkcja: Ćwiczenie tego działania może sprawić, że kręgosłup i otaczające grupy mięśni są bardziej elastyczne, sprawić, że koordynacja szyi i ramion pracy.

2. Styl Księżyca Księżyca

Praktykujący klęczy, uda są pionowe i łydki, a obie ręce są umieszczane na boku ciała, wdychając, prawą nogę jest dużym krokiem do przodu, a palce u stóp są silne. Umieść obie ręce po obu stronach prawej stopy. Podczas wdychania wdychaj ręce uszami, wyciągnij głowę na czubek głowy, pochyl głowę z tyłu, chwyć lewą kostkę lewą ręką rozciągnij prawą rękę w kierunku prawego ucha, wdychaj i przywróć, a następnie powtórz drugą stronę drugiej strony. Działanie.

Funkcja: Rozciągnij kręgosłup i wzmocnij nerw kręgosłupa, aby osiągnąć cel zapobiegania spondylozę szyjki macicy.

3. Typ krzywej kręgosłupa

Lekarz stał w postawie stojącej, nogi razem, trzymając ręce nad głową, a ręce równolegle po prawej stronie, a głowa podążyła za głową, a głowa podążała Po prawej. Zegnij ciało w prawo, wróć na prawą stronę, powtórz dziesięć razy.

Rola: pomaga rozciągnąć głowę, ramię i kręgosłup szyjki macicy, odgrywając rolę w zapobieganiu spondylozę szyjki macicy.

Jak ćwiczyć jogę 1. Jedność koordynacji głębokiego oddychania i kojących ruchów

oddychanie jest centralną częścią technik jogi. Kluczem do korzyści treningu jogi jest prawidłowe oddychanie. Głębokie oddychanie, wdychaj więcej tlenu, zwiększ ilość hemoglobiny we krwi, aby zaspokoić potrzeby organizmu, odżywiaj organizm i umysł, zwiększyć zdrowie, wydychaj więcej mętnego gazu, spalin, oczyszczanie ciała i umysłu; połączenie musi zostać ukończone z oddychaniem. Tylko przez oddychanie możemy w pełni poczuć proces rozciągania, ściskającego i odwracania ciała. Uspokajając i rozciągając mięśnie, takWięcej włókien mięśniowych jest zaangażowanych w ćwiczenia w celu uzyskania większego napięcia mięśni.

2. Połączenie wiązania, zainteresowania i regulacji serca. Pośrodku poczujesz rozciąganie mięśni i więzadeł, pomaga rozciągnąć linie mięśni, które mogą zmienić kształt ciała ludzkiego, aby to zrobić, aby to zrobić Bardziej symetryczne i piękne. Jednocześnie ma on cichy nerw. Po ćwiczeniu pomoże to zmniejszyć zmęczenie.W trakcie praktyki joga zwraca uwagę na kultywację, może zapewnić ludziom jasny stan umysłu, odświeżający duch i pomagając w spokojnym nastroju, zwiększając zaufanie życia i tolerancję na trudną i trudną tolerancję.

Previous Article

Czy joga może ustabilizować nogi?

Next Article

Czy joga może być stosowana do jogi w okresie fizjologicznym