Jakie cienkie nogi jogi są dobre

Brak komentarzy Share:

Katalog artykułu I. Jakie joga chude nogi są dobre 1. Jakie jogie chude nogi są lepszymi nogami przysiad 2. Jakie jogie chude nogi są dobrymi nogami i dźgnięciami 3. Jakie nogi kuchenki jogi są dobrymi Qu nogami nogami Sport 4. Jakie skórka jogi -poziomy Siter Pojedyncze nogi 5. Jakie cienkie wojownicy jogi Dwóch, skuteczne cienkie metody ćwiczeń ołowiowych 3. Skuteczne przepis na terapię skóry. Stań osobno. Odległość jest nieco szersza niż ramiona, a końcówka jest do przodu. Przytrzymaj hantle, które nadają się do umieszczania ramion, trzymaj talię prosto, zacisnąć brzuch i patrz przed siebie. Powoli przykucnij, aż udo będzie blisko równoległego kąta podłogi. Kolano może być zgięte do przodu, ale nie może przekroczyć końcówki. Zachowaj tę postawę przez 2 sekundy przed powrotem do pozycji stojącej. 10-12 razy na grupę, powtórz dwie grupy.

2. Jakie chude nogi jogi są podzielone na nogi, a prawe nogi przekraczają 40 cm, lewa noga jest z tyłu, trzymającymi hantle 1-4 kg, a śpiewał po obu stronach ciała, zachowaj talię, Trzymaj prosto, brzuch jest zaostrzony i jest przede wszystkim. Powoli kucanie, aż kolano tylnej nogi dotknęło podłogi, utrzymując tę u200bu200bpostawę przez 2 sekundy i wróciła do pozycji wyjściowej. Po powtórzeniu 10 razy zmień ćwiczenia krawędzi.

3. Jakie chude nogi jogi są ciasno na ziemi, a prawą nogę jest podnoszona do powietrza, utrzymując równolegle do podłogi i stając się prostą linią z biodrami, brzuch jest zaostrzona, widzenie jest Przed nogą powoli pochyl się prawą nogą z tyłu ciała, po 2 sekundach powstrzymaj się do pierwotnej pozycji. Powtórz 10-12 razy przed zmianą nóg.

4. Jakie chude nogi jogi są dobrymi nogami siedzącymi 4.1, pozycja siedząca, wyprostuj lewą nogę, zgnij prawą nogę i połóż nad lewą nogą, trzymaj prawą rękę na prawej nodze i kolanach, twój Lewa ręka, lewa ręka, przytrzymaj prawą stopę, tył jest prosty, ramiona są otwarte z tyłu, a głowa jest lekko obniżona.

4.2, ramiona powoli wyprostują się, dociskają prawą nogę obiema rękami i opuść głowę tak nisko, jak to możliwe.

5. Jakie piec jogi -Warriors -1 Warriors 5.1, podatni na ziemię, brzuch, wyprostowane nogi, obcasy opuszczają ziemię, palce z siłą na przedniej nodze, łokcie wygięte 90 stopni, górne ramię jest blisko ciała, unieś górne ramię, podnieś wstań i zostaw ziemię, trzymaj ciało na linii i lekko pochyla się do przodu.

5.2, środek ciężkości ciała powoli pochyla się do przodu, podnieś stopy, aby opuścić ziemię, przytrzymać ramiona, aby trzymać ciało i podnieść nogi jak najwięcej.

5.3, opuść stopy do ziemi, podnieś plecy, wyprostuj ramiona, pochyl się do przodu, podnieś prawą stopę z podłogi, zgnij prawe kolano i trzymaj je przez około 15 sekund.

5.4, opuść prawą stopę i umieść ją na podłodze między dłońmi, wyprostuj lewą nogę z tyłu, lekko podnieś ramiona i dokręć ramiona.

5.5, stań prosto do ciała, podnieś ramiona i wyprostuj się na boki ciała, dłoń jest skierowana z przodu ciała, otwórz ramiona do tyłu, rozszerzaj ramię i rozciągnij nogi w dół biodra.

Skuteczne chude nogiMetody 1. Pękany rower powietrzny: To lokalne ćwiczenie chude nogi są bardzo skuteczne. Zrób to przez kilka minut w łóżku przed pójściem spać w nocy. Leż płasko, podnieś stopy, kopnij rower w stopy, wykonaj 200 do 300 razy dziennie i oddziel nogi około 80 stopni po zakończeniu tego samego 80 razy. Ta metoda jest skuteczna w eliminowaniu mięsa u podstaw uda!

Wskazówka: dla wielu MMS możesz siedzieć w biurze lub klasie przez osiem godzin lub więcej w ciągu jednego dnia. Nogi dostają się grubszy.

2. Pomijanie: Pomijanie liny jest bardzo skutecznym ćwiczeniem aerobowym. Oprócz ogólnych korzyści sportu ma również wiele unikalnych zalet. Lina pomijająca zużywa 400 kalorii na godzinę. Jest to ruch kulturystyki, który jest bardzo pomocny dla różnych narządów, koordynacji, postawy i utraty masy układu krążeniowo -płucnego. Jest to sport odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych. Pomiń linę w nieprzerwanej linie przez 10 minut, co jest podobne do zużycia kalorii 30 minut w joggingu. Jest to ćwiczenie aerobowe o niskim czasie i wysokiej energii. Długoterminowa trwałość może uczynić nogi.

Podstawowe wskazówki: dla wielu MMS możesz siedzieć w biurze lub w klasie przez osiem godzin lub więcej czasu dziennie, a powoli przekonasz się, że twoje nogi stają się grubsze i grubsze.

Skuteczne przepisy dietetyczne 1. Zupa z małży śnieżnego papai: Pokrój górną część papai o wadze około 0,7 kg za 2/5, aby zakryć jądro papai i kubki melona jako filiżankę. Po ugotowaniu cukru skalnego i wody włóż go do umytej kremu śniegu na pół godziny, dodaj świeże mleko, wlej do kubka papai, przykryj go, włóż solidną papaą i gotuj na 1 godzinę w wodzie.

Cienkie efekty nogi: gładka papa, małże śnieżne są czyste i mają wpływ na nawilżanie i piękno. Białko w papai łamie enzymy i meloninę, aby rozbić mięso i zmniejszyć obciążenie przewodu pokarmowego i jelit, aby osiągnąć efekt szwy kuchennej.

2. Smażone jaja toon: pąki liści toon są posiekane, solone i smażone jajami. Jest to powszechne dzikie warzywa. Miękkość jaj jest uwikłana w zapach Toon. Jaja są bogate w witaminę A i witaminę B2, witamina A zapewnia gładką i delikatną skórę nóg, a witamina B2 może wyeliminować tłuszcz nóg.

Previous Article

Czy maść erytromycyny leczy trądzik?

Next Article

Ciasto cukrowe