Korzyści z tańca brzucha i środków ostrożności, taniec brzucha, aby schudnąć szybko, rzucając idealną krzywą

Brak komentarzy Share:

Chcesz schudnąć? Tańcz swój taniec brzucha, o ile masz dziewięć kroków, możesz pozwolić ci wyrzucić idealną krzywą. Śledź naukę redaktora, absolutnie nieoczekiwane efekty.

Pierwszy krok:

Począwszy od tańca brzucha, aby schudnąć. Prawa stopa tupała lekko, a krocze po prawej stronie znajdowały się po prawej, jego oczy spojrzały na dno, a jego dłonie otworzyły się naturalnie.

Krok 2:

Kroń powoli zaczął obejmować lewy i prawy, a łokcie zgięte na twarzy, a ręce zostały skrzyżowane.

Krok 3:

Podnieś prawą stopę, wyróżnij się po prawej stronie, otoczona obiema rękami od góry do dołu, i zginał klamrę kolanową po lewej i prawej stronie.

Czwarty krok:

Ruch tego kroku jest przeciwieństwem trzeciego kroku. Lewa stopa zatapiła się, lewa krońca wyszła, otoczona obiema rękami od góry do dołu, lewe i prawe kolano kolana zginęło raz wewnętrzną klamrę, powtórzyła akcję dwukrotnie, a talia skręciła się.

Krok 5:

Wyciągnij ręce, na górnej prawej stronie oczy są takie same jak w prawej ręce, lewa ręka wygiętą łokieć z boku głowy i talia jest podniesiony w prawo.

Krok 6:

Zrelaksuj się obiema rękami, zgnij łokcie po obu stronach bioder i podnieś talię w lewo.

Krok 7:

Otwórz ramiona rękami, tańcz jak ramię węża, raz unieś lewe i prawe stopy, unieś krocze i wymachuj talią tam iz powrotem.

Krok 8:

Postawa górnej części ciała pozostaje niezmieniona. Ważną rzeczą jest zmiana między kością talii, lewą i prawą, bioderami huśtania się.

Krok 9:

Połóż ręce łokci po lewej i prawej stronie łokciami na klatce piersiowej, zgnij prawe kolano, palce u stóp i lekko usiądź na biodrach.

Taniec tańca brzucha staje się coraz bardziej popularny w Chinach z unikalnym efektem estetycznym. Wielu rodziców zabiera swoje dzieci, aby uczyć się tańca brzucha, aby uprawiać elegancję swoich dzieci, zwłaszcza dziewczęta. Dzisiaj opowiem o korzyściach i środkach ostrożności tańca brzucha dla dzieci.

W rzeczywistości taniec brzucha jest sportem odpowiednim dla dzieci. Od cech tańca brzucha do u0026 mdash; u0026 mdash;

Miękki ruch, więc nie spowoduje kompresji i Wpływ na więzadła kości dla dzieci;

, chociaż podstawowym ruchem tańca brzucha jest niska intensywność, wymaga ciągłych i powtarzających się ćwiczeń. Może to ćwiczyć wytrzymałość dzieci. Wytrwałość Heshic;

Trzy brzuchTaniec zawiera wiele treningów treningowych, które może zwiększyć elastyczność i elastyczność stawów dziecka, a stawy są martwymi zakątkami ciała, które rzadko ćwiczą w innych metodach ćwiczeń.

Cztery, jako sztuka taneczna z bogatą historyczną akumulacją, taniec brzucha jest bardzo korzystny dla kultywowania elegancji dzieci.

W miejscu narodzin tańca brzucha, jako prawdziwy taniec popularny, taniec brzucha jest nieograniczony według wieku. Belly Dance to styl życia większości Egipcjan i głęboko zintegrował się z życiem ludzi jak powietrze. Ludzie tańczą od dzieciństwa. Na ulicy egipskie dzieci, które często widzą talię i kończyny oraz kolca latających kroków, można zobaczyć, że małe dzieci mogą tańczyć na kończynach w muzyce pod przewodnictwem dorosłych.

Jednak obecna sytuacja w Chinach jest inna. Z jednej strony, ze względu na różnice w kulturze i środowisku, brakuje silnej atmosfery tanecznej, jak w Egipcie, a z drugiej strony taniec brzucha jest w dużej mierze uważany za wyłączny kobietę, więc taniec brzucha dziecka wciąż tam jest jest mniej. W porównaniu z obecnymi kursami treningowymi łacińskimi i baletami dla dzieci i dzieci, trening tańca na brzuch dzieci można uznać za rzadkie gatunki. Chociaż jest też kilka dzieci uczy się tańczyć tańce brzucha, są one wyłącznie na krótkoterminowe szkolenie na pokaz występu w szkole lub rodziny. Niewiele dzieci praktykowało taniec brzucha jako długoterminowy plan szkolenia. W rzeczywistości połączenie tempa tańca brzucha jest bardzo odpowiednie do szkolenia elastyczności i koordynacji dzieci. Co ważniejsze, ze względu na wysoce swobodną kombinację tańca brzucha, dzieci mogą swobodnie wyrażać swoje żywe dobre ruchy.

Oczywiście, gdy dziecko uczy się tańca brzucha, naturalnie powinno przyjąć metodę treningową inną od dorosłych:

1. Możesz użyć opowiadania historii, aby opowiedzieć dziecku o pięknej legendzie o tańcu brzucha . Zwiększenie zainteresowania dzieci z ciekawości tańcem brzucha.

2. zrozumienie dzieci jest stosunkowo słabe niż dorośli, więc może istnieć mniej racjonalna analiza w szkole podstawowej szkolenia i nie musisz podkreślać standardu działania, jak balet. Zrozum siłę. akcji. Istnieje większa spójność ćwiczeń demonstracyjnych. Najlepiej jest wybrać muzykę z silnym rytmem i zabawą.

3. Może nadać praktykę lub połączyć piękne imię. Najlepsze imię jest związane z rzeczami, które dzieci takie jak małe zwierzęta. To bardziej sprzyjające dzieciom zapamiętywanie i stymulowaniu ich wyobraźni.

Previous Article

Jakie są korzyści z obierających się stóp bananów? Czy skóra bananowa może namoczyć stopy obniżenia ciśnienia krwi?

Next Article

Czy erozję szyjki macicy 3 stopnie można wyleczyć?