„Siedem postaci” mówi ci, żebyś nauczył się tańca brzucha i tańca brzucha, aby pomóc ci uprawiać seksowną szyję

Brak komentarzy Share:

Chociaż ten rodzaj tańca nazywa się taniec brzucha, w rzeczywistości nie jest to nie tylko ćwiczenia brzucha, ale prawie każdy mięsień całego ciała. Jest to taniec improwizacji z unikalnym stylem tanecznym z melodią. Bardzo silny, jest też niesamowity dla Uprawa kobiet w szyi.

Ramię

1. Ramię jest umieszczane po obu stronach ciała i naturalnie opadające.

2. Wyśrodkowano na złączach barkowych, napędzić obrót wokół niego dużego złącza ramienia. Można go wykonać osobno po obu stronach lub jednocześnie.

3. Trudność wstrząsania ramionami jest stosunkowo wysoka i na początku nie możesz zdawać sobie sprawy z swoich sztuczek. Jednak aby nauczyć się tego działania, najpierw praktykuj siłę i elastyczność barku.

Poprzez zrównoważone ramiona nauka wstrząsania ramionami może ćwiczyć uroczy obojczyk i krawędzie ramion.

szyja

1. Rozciągnij klatkę piersiową, skup swoją siłę i uwagę na mięśniach i nerkach po obu stronach szyi.

2. Rozciąganie wsteczne. Pod założeniem zasadniczo utrzymania ciała mięśnie napędzają głowę po lewej i prawej stronie mięśniami, a oczy można obracać, ale zwróć uwagę na głowę głowy głowa.

Dzięki tej akcji możesz trenować pionowe, piękne i elastyczne szyje oraz zapobiegać chorobom szyjki macicy o wysokim okresie.

Jako piękna sztuka ciała, taniec brzucha przez miednicę, biodra, klatkę piersiową i ramionami oraz olśniewające ruchy huśtawkowe, aby stworzyć elegancki, seksowny i miękki język taneczny, daj pełną grę kobiecy Piękno kobiecości. Następujący redaktorzy nauczą Cię 7 -cech taktyki tańca brzucha dla wszystkich.

Fale i mdash; u0026 mdash; Ciało jest jak fala

Ta akcja jest wyśrodkowana na talii i brzuchu, najpierw skorupa mózgu, a następnie stopnie szyi i klatki piersiowej. Jeden zestaw zestaw Kręgu jest takie samo. Patrząc z boku roku, ciało jest jak fale, pokazujące A u0026 ldquo; s u0026 rdquo;

Umieszczenie u0026 mdash; u0026 mdash; huśtawka krocza jak 8 słów

Musisz wiedzieć, jak poruszyć krocze w górę. Kiedy idziesz do swojego krocza w ten sposób, spróbuj użyć jego krocza, aby narysować płaskie u0026 ldquo; 8 u0026 rdquo;

Shake u0026 mdash; u0026 mdash; niech koraliki brzucha

stać z stopami z ramionami, a takżeLekko kołysząc się w górę i w dół, musisz zobaczyć kolorowe perły w brzuchu płynące z powodu drżania, a mały tłuszcz na brzuch również lekko podąża za tym. mdash; lekko zgięte kolano mocno

Wibracja brzucha i krocza odbywa się przez niewielkie zgięcie, a udziały nóg na nogach i kolanach. Infekcja wibracyjna jest sen. , zaczep swoje ciało i skup się na brzuchu i działaj jako główny punkt świadomości.

Zrzucanie u0026 mdash; u0026 mdash; wyrzucanie rozproszonej dynastii

do czubka palców u stóp. Transformacja górnej i dolnej amplitudy ciała tańczy twoje ciało talią i brzuchem. W tej chwili możesz obsługiwać kończyny górne i przekręcić całe ciało.

Ting u0026 mdash; u0026 mdash; Otwórz jak najwięcej klatki piersiowej

Dolne ciało jest ustalone, tylko górna część ciała nad talią. Przede wszystkim odślij ramiona do tyłu i wyślij skrzynie. Następnie powłoka jest ciałem, jakbyś był długi i wysoki, a jednocześnie powinieneś być rytmicznie, aby prowadzić klatkę piersiową.

Zwróć się do u0026 mdash; u0026 mdash; Połącz środek grawitacji ciała niezmieniony

Ruch tańca brzucha jest rodzajem rozluźnienia całego ciała. Nagły hao, niech ciało się rozluźnij i pozwól, aby górne kończyny były użyte do rozwiązania korpusu kabla.

Previous Article

Jak wartość odżywcza ostryg je ostrygi jak eksperci

Next Article

Jakie są korzyści z obierających się stóp bananów? Czy skóra bananowa może namoczyć stopy obniżenia ciśnienia krwi?