Jak Yang Mei może to zmyć, jeśli można go zmyć, niezależnie od tego, czy jest chłodny, czy gorący

Brak komentarzy Share:

Yangmei, to jest super pyszne, smak jest bardzo przynęta, ale ta bayberry nie jest łatwa do czyszczenia. Powierzchnia jest dziurami. Zobaczmy, jak Yang Mei został zmywany, aby zmyć robaki? Bayberry jest chłodny lub ciepło:

Jak Yang Mei może zmyć owady:

1. Umyj słoną wodę

namocz słoną wodę przez 20-30 minut Przed jedzeniem. Ponieważ słona woda może zabić niektóre zarazki, może również pomóc w usuwaniu pasożytów ukrytych w Bayberry Ciało. Po namoczeniu spłucz wodą, aby uniknąć zakłóceń o smaku soli.

2. Umyj Bayberry

Namocz bayberry wodą, a następnie dodaj w tym samym kierunku palcem wskazującym, aby gęstość w szczelinie Bayberry wpadła do wody. Należy zauważyć, że intensywność nie powinna być zbyt silna podczas mieszania, i nie mieszaj, w przeciwnym razie z łatwością uszkodzi naskórkę Bayberry, więc nie jest pyszna.

3. Mycie Bayberry z skrobią lub pieczenie pieczenia pieczenia soda oczyszczona

Możesz także umyć Bayberry roztworem skrobi lub proszkiem do sody oczyszczonej. Jeśli nie masz tych dwóch rzeczy w domu, ty Zamiast tego może również używać roztworów mąki. Włóż całą Bayberry do roztworu mąki i zanurz go palcami. Brudne rzeczy lub duże błędy się skończą. Następnie odfiltruj Bayberry i spłucz go wodą.

4. Mycie Bayberry z maszyną do czyszczenia owoców i warzyw

Przygotuj maszynę do czyszczenia owoców i warzyw, która może zabić bakterie na pestycydach Bayberry i degrade, która jest wygodna i szybka. Zastosowanie środków czyszczących owoców i warzyw jest również dobrym sposobem na sterylizowanie i usuwanie pestycydów. Jednak środki czyszczące owoc i warzywa nieuchronnie będą zawierać składniki chemiczne, więc po użyciu należy spłukać Bayberry wodą.

Bayberry jest chłodny lub ciepło:

Bayberry nie jest ani ciepłem, ani chłodnym, Bayberry należy do ciepłych owoców.

Bayberry jest ciepły i słodki. Z punktu widzenia tradycyjnej medycyny chińskiej Bayberry należy do ciepłych owoców, które mają wpływ odświeżania i gaszenia pragnienia i usuwania ciepła.

Wprowadzono tutaj metodę mycia błędów o Bayberry. Yang Mei jest ciepłym owocem i może je bezpiecznie jeść.

Previous Article

Mężczyźni tracą na wadze, ujawniają, jak ludzie tracą swój duży brzuch

Next Article

Który z wiciokrzew lub chryzantem jest lepszy?Który jest najlepszy na herbatę wiciokrzewną i chryzantem?