Jakie są zalety jedzenia kiełków zielonych fasoli?

Brak komentarzy Share:

Kiełki fasoli są bardzo tanie, a kilka dolarów może kupić dużą kieszeń, która jest wspólnym jedzeniem na stole. Jaka jest korzyść z jedzeniem zielonej fasoli? Korzyści są bardzo dużo.

Fasola Mung w procesie kiełkowania, będzie różnorodność ludzi, którzy są korzystne dla ludzkiego ciała: niektóre białka zostaną podzielone na wolne aminokwasy, które są łatwo wchłaniane przez ludzkie ciało; bawełniane cukierki, cukier kalandrowalny itp. , Gazy produkujące gaz zniknął całkowicie, więc jedzenie kiełków zielonych fasoli nie spowoduje bólu brzusznego, takiego jak nadmierny zielony groszek. Ponadto po kiełkach zielonej fasoli, więcej minerałów takich jak fosfor, cynk, a zawartość substancji witaminowych wzrośnie również, z których witamina B2 wzrosła o 2-4 razy, a karoten wzrosła o 2-3 razy, i wzrasta również witamina C. 6%, kwas foliowy i witaminę B6.

Kiełki fasoli Mung zawiera białka, tłuszcze, węglowodany, różne witaminy, celulozę, karoten, kwas nickowy i fosforu, cynk i inne minerały, mają wiele zastosowań. Ze względu na celulozę, zielone szczytowe kiełki i porów, mogą być stosowane do zapobiegania zaparciom starości i małych dzieci, które są zarówno bezpieczne, jak i skuteczne.

Pąki fasoli Mung zawierają różne witaminy, często spożywane, aby uzyskać pomocnicze skutki terapeutyczne dla chorób wywoływanych przez niedobór witaminy B2 i niedobór witaminy C. Amerykanie są bardzo wyróżniani z zielonymi szczytowymi kiełkami, myślą, że jest jednym z najbardziej odpowiednich warzyw dla grubych ludzi.

Produkcja moich krajów produkujących pąki z zielonej fasoli mają historię prawie tysiąca lat. „Compendium of Materia Medica” powiedziała, że u200bu200bjest to „Sanjiao, słynny lekarz, dynastia Qing, słynny lekarz” – powiedział, że to trawa i zamrożona, a Bullish jest trujący, a także gorący bulion zimny napój może być również . Szczerze mówiąc, jeśli jesteś naprawdę używany do zatrucia ratunkowego, siłę kiełków fasoli mung jest nadal winien, ale jest to dobry efekt zdrowotny jak polowanie na gorące i gorące. Całe ciało jest gorącą i wilgotną, płaska mucha, szczelność klatki piersiowej, zawroty głowy, zaparcia, ciśnienie krwi jest wysokie lub ciśnienie krwi jest wysokie, a palacz i alkohol jest gruby, jeśli często jedzisz kiełki zielonej fasoli, Może wyczyścić żołądek i neutralizować lek.

W procesie kiełkowania, aminokwas zawarty w białku można rebombinować, co znacznie poprawiło aminokwas w zielonym groszku, a odsetek aminokwasu jest bardziej odpowiedni dla potrzeby ludzkiego ciała, poprawiając w ten sposób żywieniowy Wartość kiełków fasoli Mung; Ziarna zielona zwykle nie zawierają witaminy C, ale po kiełkowaniu witaminy C jest bardzo bogaty, szczególnie kiełki od 4 do 7 dni pączka fasoli zielonej w kiełkowaniu, zawartość witaminy C zawiera setki miligramów na 100 barierę. Jeśli kiełkowano światło słoneczne, witamina C jest również znacznie poprawiona. Kiełki fasoli Mung również zawiera również bogaty kwas nickowy, witaminę B2, B1 i karoten. Medycyna chińska uważa, że u200bu200bpąki zielonej fasoli są słodkie, zimne, nietoksyczne, często jadalne, chłodnictwo, osuszanie moczopędne.

Previous Article

Czy soja może być zielona? Czy możesz jeść?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.